Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek annyira introvertált személyiség?

Figyelt kérdés
barátaim folyton mondogatják,hogy soha sehová nem megyek,de egyszerűen annyira nem szívesen mozdulok ki velük...családdal más a helyzet,rokonokhoz szívesen megyek,de osztálytársaimmal valahogy nem találom az összhangot,pedig jóban vagyunk,csak nem érzem olyan jól magam,mikor hosszú ideig a társaságukban vagyok :D

#introvertált #antiszociális :D
2016. jún. 28. 16:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

*utolsó előttinek

és akkor az utolsónak is köszi,teljesen jó ez a "feltöltődés" dolog :)) talán kipróbálom :D

2016. jún. 28. 17:19
 12/16 anonim ***** válasza:
14%

Akarj változni, változz.

Legyél tudatos s neveld át magad mikor számodra nem tetsző állapotod tudatába lettél.

2016. jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
ó,ez nagyon szép volt :)) köszönöm szépen :D megpróbálom megfogadni!
2016. jún. 28. 20:51
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de elfogadtam magamat és van előnyöm is belőle :D viszont én ezzel együtt nyitott természet is vagyok.
2016. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én elég tapasztalt vagyok a témában,eltelhet 40-50 év is hiába ha nem találsz 1 normális barátot akivel mondjuk szilveszter estén inkább átsétálnál a másik évbe beszélgetve,mint bulizva valahol a tömegbe. Én is ezt a v kit keresem.
2016. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Igazatok van,de mégsem foghatom másra ezt...

hiszen pont az ő érdekükben szeretnék változtatni-főleg-

köszi a válaszokat :)

2016. jún. 29. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!