Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hatalmas fájdalmak vannak...

Hatalmas fájdalmak vannak bennem. Szinte ordítva tudnék sírni! Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 12:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is volt ilyen az életemben bőven, sajnos. Nagyon nehéz ezeken túljutni, mindenképpen időbe telik majd. Én nem éreztem úgy hogy az ordítástól jobb lenne, sokat sírtam, de attól meg rémesen fájt a fejem állandóan. Jó ha tudsz valakivel beszélni a dolgaidról, és egyetértek azzal aki azt javasolta, hogy keresd Istent, ezekben a helyzetekben a jóindulatú embereken kívül Ő segített a legtöbbet. Ha akarsz velem beszélni, írj privit. Valószínűleg voltam már ott, ahol most vagy.
2016. aug. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én azt csináltam hogy amikor egyedül voltam kisírtam magam (bocs kiBÖMBÖLTEM magam) Lemostam az arcom és máris jobb volt. Nekem bevált!
2016. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!