Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is éreztétek már hogy...

Ti is éreztétek már hogy semmi sem köt ehez a világhoz?

Figyelt kérdés
Nem is emlékszem mikor volt az hogy boldogan keltem fel,és indultam neki a napnak.Sajnos azzok a napok elmúltak,ma már szomoruság tölti be a mindennapjaim! Magány,öngyilkos gondolatok,nincs olyan nap hogy ne gondolnák ezzkre ...Azért nem lettem eddig öngyilkos mert vártam hát ha alakul jobban is az életem,de semmi,mindég minden kudarcaba fullad.Mint ha valaki nem engedné hogy valami is sikerüljön nekem.:( 18 éves vagyok nem tudom mi is az a szerelem,sokszor kérdezem magamtol miért én vagyok ilyen szerencsételen mindenbe,tudom másnak is vannak gondjai,nem is akarom magam sajnátatni,de kérem azokat akik már voltak ehez hasonlo helyzetben segitsenek! 😔
2016. szept. 2. 17:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mindannyian tudjuk, hogy nem megy mindenkinek, de ettől még 18 évesen csak nem kéne bedobni a törölközőt...és pont azoknak, akik már megjárták a gödör alját kellene hogy biztassák és ha nem akkor azért, hogy ő ne jusson ugyan arra a sorsra.. te talán ekdves válaszoló csak kötekedésnek érzed, de hidd el azzal tuti nem segítesz rajta, hogy elmondod, hogy neked még ez se megy és azokat támadod, akik próbálnának lelket beszélni bele.
2016. szept. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem, én csak azt ostoba bíztatást támadom, nem mondtam, hogy senki sem írt semmi hasznosat vagy jót...

Egyébként meg nyílván nem kéne bedobi a törölközőt, hisz nem mnodott semmit arra vonatkozóan, hogy mit csinál, hova jár, hova megy tovább... 18 évesen a következő pár évbe könnyen tud fordulni a kocka, ha valaki nem olyan durván szerencsétlen, mint én...

Jó lenne tudni, hogy egyetemre megy, vagy dolgozni, vagy akármi...

2016. szept. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!