Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lassan beleőrülök az egyedüllé...

Lassan beleőrülök az egyedüllétbe. Mit tegyek? Fogadjam el a sorsom?

Figyelt kérdés

Lassan 30 (F) leszek es nincs párkapcsolatom. Ennek fő oka hogy egyszerűen rondának születtem.

Azért írok most is ide mert nincs kivel megbeszélnem ezt a dolgot.

Szóval, lakótarsakkal élek, de velük is és a munkatársaimmal is felületes a kapcsolatom. A rondaságom miatt ugyanis úgy szocializálódtam hogy nehezen alakítok ki kapcsolatot az emberekkel.

Lányokkal még nehezebben mert ők még jobban tudatosítják bennem az csúnyaságomat az elutasításaikkal vagy ha csak simán meglátnak.

Azt hiszem lassan már pszichológiai eset leszek, mert családalapítási terveim voltak mindíg is, de nem tudom elfogadni hogy valójában ezt nem fogom tudni véghez vinni.

Folyamatosan örlődök belül és keresem a megoldást, de nem találom. Ráadásul alapból távolságtartóak velem szemben akik ismernek.

Egyszerűen úgy érzem a fejem miatt olyan elcseszett, semmitérő az életem, amilyen.

Hogy lehet így élni?


Más is jár hasonló cipőben?


2016. nov. 16. 19:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kifogás, kifogás hátán..
2016. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Akkor mond el te mit tettél, hogy annyira megváltozott minden.
2016. nov. 17. 01:06
 13/15 anonim ***** válasza:
11%
és esetleg valami új frizurával nem tudsz magadon tuningolni vagy ilyesmi? bocsi nem sértésnek szánom, de én azt tapasztalom a környezetemben, hogy "szép" férfiak szép nőkkel, "rondább" férfiak rondább nőkkel vannak együtt, mint ha valami összefüggés lenne benne. lehet neked is olyan nőt kéne keresned aki nem elégedett az arca kinézetével és egymásra találnátok. hajrá!
2016. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Segíteni nem tudok, csak ízért írok hogy tudd, van egy sorstársad. 37 / f
2016. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kösz. Biztos vagyunk mg többen is :-(
2016. dec. 22. 00:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!