Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most komolyan ennyire ronda...

Most komolyan ennyire ronda vagyok? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Sem az életben, sem pedig az oldalakon nem megy az ismerkedés, nem keresnek az emberek, vagy ha én keresek, akkor leszarnak. Eddig nem voltam így vele, de most már kezdem nagyon úgy érezni, hogy borzasztó ronda lehetek, ha ennyire nem akar senki sem szóba állni velem...

Üzenetben küldök képet azoknak, akik képesek objektív választ adni arra, hogy ronda vagyok-e. Ne kíméljen senki, tudnom kell az igazságot...



2016. dec. 11. 12:50
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
Nem az. De szerintem már kapott elég választ. Lassan abba lehetne hagyni. :)
2016. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
Küldött valakinek képet?
2016. dec. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
Nekem még igen. De már szerintem sok választ kapott.
2016. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo.. En is ugyanebben a helyzetben vagyok... :( Kuldesz kepet?
2016. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
11%
kérdező,ne küldj képet itt senkinek,mert úgysem járnának veled,erre fogadni mernék is,itteni lányok ha nem nézel úgy ki mint egy szuperhős és egy filmcsillag,akkor felejtös vagy
2016. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
54%
azt hiszi ha küld képet magárol az ittenieknek akkor v ki megsajnalja és találkozik vele,ilyenkor szar a magány és csak egy kis szeretetre vágyik,de tapasztalataim alapján,eddig ilyen képküldözgetős sztoribol még mindig csak annyi jött ki hogy "nincs veled baj" persze ha ilyen 10-es fullos pasi képét küldi el valaki akkor egyből találkozni akarnak vele..Tehát valójában a nincs veled baj=azért nem járnék veled.. fullos pasi=láááávvvvcccssiiii,ssszzzeeerrrcccsssiiiii
2016. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
Sajnos en is ezt tapasztaltam utolso... :( Senki sem akar megismerni a kulsom miatt... 20/F
2016. dec. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
94%
A 36-os nem normális. Mindenkinek 1 oldalas üzenetet küld. Kampányol a csúnya férfiak mellett, akik nem kellenek a szép nőknek.
2016. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
0%

ma 12:52


hirdetem az igét

2016. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
7%
Ha nem úgy nézel ki mint egy filmcsillag vagy görög isten akkor soha nem akarnak megismerni nők. Az itteni nők képmutatóak,nincs kivétel sajnos. A nagyképű, burzsuj, népszerű, jóképű csődörnek az atyaúristent is elnézik, a kis átlagjancsikák esetében meg a legapróbb bolhából is elefántot kreálnak problémák terén.
2016. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!