Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most komolyan ennyire ronda...

Most komolyan ennyire ronda vagyok? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Sem az életben, sem pedig az oldalakon nem megy az ismerkedés, nem keresnek az emberek, vagy ha én keresek, akkor leszarnak. Eddig nem voltam így vele, de most már kezdem nagyon úgy érezni, hogy borzasztó ronda lehetek, ha ennyire nem akar senki sem szóba állni velem...

Üzenetben küldök képet azoknak, akik képesek objektív választ adni arra, hogy ronda vagyok-e. Ne kíméljen senki, tudnom kell az igazságot...



2016. dec. 11. 12:50
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
Küldd. Nem azt fogom mondani, hogy szép vagy vagy ronda (úgyse hiszed el), hanem, hogy mit tudnál előnyödre változtatni :) Ha tényleg ez a baj, persze.
2016. dec. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, úgy tudom, te sem szeretnél ismerkedni, de azért leírom, hogy én sem, nem azért kérem a képet :) Csak most olvastam vissza a válaszokat.
2016. dec. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Küldjél nekem is légyszives... :)
2016. dec. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
46%
És azt is elolvastátok, hogy a kérdező meleg?
2016. dec. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim válasza:
Szia! Küldhetsz :) 18/L
2016. dec. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Küldd
2017. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!