Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most komolyan ennyire ronda...

Most komolyan ennyire ronda vagyok? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Sem az életben, sem pedig az oldalakon nem megy az ismerkedés, nem keresnek az emberek, vagy ha én keresek, akkor leszarnak. Eddig nem voltam így vele, de most már kezdem nagyon úgy érezni, hogy borzasztó ronda lehetek, ha ennyire nem akar senki sem szóba állni velem...

Üzenetben küldök képet azoknak, akik képesek objektív választ adni arra, hogy ronda vagyok-e. Ne kíméljen senki, tudnom kell az igazságot...



2016. dec. 11. 12:50
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
Hírdesd! Csak nem mész vele semmire.
2016. dec. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
7%
A 39%-os válaszolónak teljes mértékben igaza van... :( Ha nem lenne igaza, akkor nem lenne okom rá, hogy itt kommenteljek.....
2016. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
7%

ma 15:59


Ezeknek a szép lányoknak gőzük nincsen milyen egy nem szép külsejü pasinak,csak nyomják a süket szöveget..39%-os voltam

2016. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim válasza:
Küld
2016. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 39%-os, hogy a vesémbe látsz... Nem, nem hirdetni akarom itt magam, és végképp nem akarok összejönni senkivel... Csak idegenektől akartam végre őszinte véleményt a külsőmről, mert magamat nem látom rondának, de úgy érzem, hogy az emberek annak látnak, és ez frusztrál. Sajnos nem látok a fejükbe, és ezért itt akartam végre képet kapni magamról a külvilág szerint, mert nem akarok eltorzult önképpel élni, egyik irányban sem. Objektíven akarom látni magam, csak nehéz, mert sokat hallottam már, hogy a hátam mögött ocsmányoznak, és ez rosszulesett. (Általában mondjuk olyan emberek mondták ezt, akik nem igazán kedveltek, ezért nem adtam sokáig a véleményükre, de mivel szinte csak tőlük kaptam visszajelzést, ezért eléggé elkezdett zavarni a dolog.) Egyébként mellékesen hozzáteszem, hogy meleg vagyok... csak nem akartam ezt itt megosztani, mert akkor mindenki sz*rrá oltott volna... Az engem kritizáló emberek sem azért utáltak, mert szörnyű jellemem lenne, és nézzek szépen magamba, hanem mert mindig kilógtam, és így könnyű célpont voltam a beteglelkűek feszültséglevezetésére... Most jöhetnek ide is az oltogató kommentek, hogy húzz el b*zi... már megszoktam! :D
2016. dec. 12. 22:52
 46/56 anonim ***** válasza:
Jól megvezettél minket kérdező. :)
2016. dec. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:

Mégis mivel?

Azt írtam, hogy nem akarnak velem ismerkedni... nem írtam sehol sem, hogy nők...

2016. dec. 12. 23:00
 48/56 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz :)
2016. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 tttssj válasza:
Küldesz?
2016. dec. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Jöhet ide is! :)
2016. dec. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!