Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért piszkálnak az emberek...

Miért piszkálnak az emberek azért, mert szerencsétlen és csődtömeg vagyok?

Figyelt kérdés

Sosem voltak barátaim, barátnőm, se senkim. Tehát semmilyen az életem, így írnám le röviden. A szokásos: hazajövők a munkából, és itthon vagyok egész nap ennyi, itthon sem csinálok semmi érdekeset.


De miért nem tudja elfogadni a többi ember, hogy vannak ilyen fogyatékos és szerencsétlen emberek? Miért kell például mindig az orrom alá dörgölni, hogy milyen vagyok, és ezzel húzni az agyamat? De már nem érdekel, és mikor bárki megjegyzi, elmondom magam még lúzerebbnek. Például kérdezik, hogy (mondjuk a munkatársaim): Volt már csajod? Erre én: Nem, még barátom sem volt, nemhogy csajom.


Nem értem, hogy minek csaj nekem? Minek barát nekem? Hiszen egy csődtömeg, senkiházi vagyok, aki semmit sem ér. Írjam rá magamra, vagy mi? Miért kéne nekem mosolyognom? Miért nem jó az az embereknek, hogy szarul nézek ki, hogy sápadt vagyok, és úgy nézek ki mint egy hulla? Hogyan néznék ki máshogy, mikor egy hulla vagyok, aki vonszolja magát ide-oda? Miért nem hagynak már békén?


21/F


2017. jan. 31. 15:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Rájöttem arra, hogy sokkal jobb nekem így, szomorún és depressziósan."


Ha ez igaz lenne, akkor nem foglalkoznál ennyire azzal, hogy mások miért kérdezgetnek, de legfőképp nem írtad volna ki ezt a kérdést, amiben elég részletesen leírod a problémádat, hanem csak szomorkodnál az ágyadban.

Szóval nem, nem jobb ez neked, csak megpróbálod elhitetni magaddal - meglehetősen sikertelenül.


"mert egy hülye fogyatékos vagyok, és úgyse tudnék semmit elvégezni"


Megpróbáltad egyáltalán, vagy csak magadban eldöntötted hogy úgysem sikerül? Esetleg papírod van a fogyatékosságról, vagy csak ezt is eldöntötted hogy mostantól az leszel? Semmibe nem telik beiratkozni egy esti tagozatos iskolába, max ha nagyon nem megy kiiratkozol. Az esélyt viszont megadnád hogy legalább az érettségi meglegyen. Egyébként a mondataid megszerkesztettsége egyáltalán nem arra utal, hogy annyira hülye lennél.


Na mindegy. Felőlem azt csinálsz amit akarsz. Szomorkodj otthon 0-24-ben ha neked úgy jó, csak akkor nem sajnáltasd magad a neten.

2017. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Wescone válasza:

Nem vagy Te sem fogyatékos, sem csődtömeg, egyszerűen csak "megrekedtél" egy adott ponton mert nincs benned akaraterő, ráadásul befolyásolható vagy.

Nézd már meg az írásod, ember - a 8 általánosoddal (amennyiben ez igaz) helyesebben írsz-, ill. fogalmazol mint sok diplomás. Nem vagy Te lúzer, csak padlóra kerültél (küldtek), és kényelmesebb neked lent maradni.

Kapd össze magad - állj fel és "járj"!

2017. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jelenések 12:12"Jaj a földnek és a tengernek, mert lejött hozzátok az Ördög nagy haraggal, úgy mint aki tudja, hogy kevés ideje van."
2017. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!