Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ugye, hogy ez mennyire idegesito?

Ugye, hogy ez mennyire idegesito?

Figyelt kérdés
ma volt egy kerdes itt gyk-n, aminek a hatasara elgondolkoztam azon, hogy a vilag mennyire nincs tekintettel a szinglikre. pl ilyenek, hogy Valentin nap, csok vilagnapja, meg stb.. a legtobb szingli amugy is szomoru, meg maganyos, de ezzel csak tovabb melyitik mindenkiben, hogy egyedul mennyire ertektelenek. :/ es raadasul ezt tok foloslegesen csinaljak, mert most ha egy szerelmespar boldog egyutt, Valentin nap nelkul, otthon a negy fal kozt diszkreten is boldog, nem? nem azt mondom, h utcan pl ne is csokolozzanak, de akkora felhajtas van a szerelem korul...kikesziti az embert :(

2017. júl. 6. 08:38
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Szerintem nem idegesítő.

Az év többi napján nem zavar, hogy nincs párod? Csak Valentin napkor?

Nem mindegy, hogy mások mit csinálnak? Egyébként sok pár is hülyeségnek tartja a Valentin napot.

2017. júl. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, értem, miről beszélsz, vagy legalábbis én is érzékelem azt, hogy a párosoknak áll a világ, mindezt házasként látom. A poén, hogy eredetileg a Valentin napot sem csak a szerelmesek ünneplik, hanem mindenkinek szól, aki szeret valakit, akár barátként például.

A társadalmi berendezkedésünk ilyen, a családra épül, emiatt tűnik úgy, hogy értékesebb ember az, akinek van párja.

2017. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én addig sem szenvedtem, amíg szingli voltam :D figyelj, annyi mindent lehet csinálni az életben, anélkül, hogy szüntelenül ezen rágódnánk. Én mindig örültem, hogyha olyan párral találkoztam, akiken látszott, hogy tényleg őszintén szeretik egymást, és persze az ember ilyenkor magában egy picit irigy, de nem kell rágörcsölni erre az egészre. És szerintem ez egy elég gyerekes felfogás, hogy aki szingli, az kevesebb.. Valakik együtt boldogok, valaki pedig egyedül is képes az lenni. Senki értékéből nem von le, ha nincs kapcsolata. A Valentin-napot is fel lehet fogni pozitívan. Még ha nem is vagy szerelmes, vannak tök jó romantikus számok meg minden.. :D amúgy meg az is csak egy ugyanolyan nap, mint a többi.. Majd te is rátalálsz erre, addig meg használd ki az életed minden egyes percét :)
2017. júl. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

11# vilagosan leirtam, h a Valentin-nap csak egy pelda, minden nap zavar a szinglisegem, mert kb szottul maganyos vagyok


13# nem hiszek ebben a "sok jo dolog van a szerelmen kivul" dologban.. persze, de minden sokkal szebb a tarsaddal megosztva, a szerelmet nem potolja semmi.

2017. júl. 6. 09:35
 15/36 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te hol élsz, de én egyáltalán nem azt veszem észre, hogy mindenhol azt tolnák az ember képébe, hogy milyen jó szerelmesnek lenni és nem látok mindenhol boldog párokat sem. Ezért nem is idegesít. Sőt! Én inkább azt látom, hogy rengeteg rossz párkapcsolat van, és a legtöbb ember szabadulna valahogy a kapcsolatából, csak ez nem mindig egyszerű.
2017. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
#15 persze, mert ok is tudjak, hogy meg mindig konnyebb egy szr kapcsolatban elni, mint egyedul..
2017. júl. 6. 09:42
 17/36 anonim ***** válasza:
A szingli nap nem lenne akkora üzlet mint a valentin nap.
2017. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
53%
Pfff, ez egyáltalán nem igaz. Egy párkapcsolatban sokkal szarabb egyedül lenni, mint amúgy. Tapasztalat.
2017. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
25%

16: Egyáltalán nem. Csak tudod a hosszú kapcsolat titka a közös lakáshitel :D

Na, inkább egyedül önállóan, mint anyagi okok miatt elviselni valakit, akit már a háta közepére sem kíván az ember.

2017. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Én sokáig voltam szingli, de ezek abszolút nem zavartak. Magyarországon nem is divat a valentin nap, alig tartja vki, kit érdekel? Csók világnapja? Kapcsolatban vagyok, de ilyenről még életembe nem hallottam. Úgy csinálsz, mintha vmi halálos beteg lennél és minden a betegségedre emlékeztetne és milyen rossz neked. Sz.r lehet kapcsolatfüggőnek lenni, megnehezítitek a saját életeteket
2017. júl. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!