Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ugye, hogy ez mennyire idegesito?

Ugye, hogy ez mennyire idegesito?

Figyelt kérdés
ma volt egy kerdes itt gyk-n, aminek a hatasara elgondolkoztam azon, hogy a vilag mennyire nincs tekintettel a szinglikre. pl ilyenek, hogy Valentin nap, csok vilagnapja, meg stb.. a legtobb szingli amugy is szomoru, meg maganyos, de ezzel csak tovabb melyitik mindenkiben, hogy egyedul mennyire ertektelenek. :/ es raadasul ezt tok foloslegesen csinaljak, mert most ha egy szerelmespar boldog egyutt, Valentin nap nelkul, otthon a negy fal kozt diszkreten is boldog, nem? nem azt mondom, h utcan pl ne is csokolozzanak, de akkora felhajtas van a szerelem korul...kikesziti az embert :(

2017. júl. 6. 08:38
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Voltam én már szerelmes és az sok(k) is volt. Én legbelül arra vágyom, hogy párkapcsolatokat tekintve minden nő békénhagyjon. (Nem nem vagyok meleg úgyhogy a b*zik se írjanak privátot.)
2017. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
49%
Na pl azért nincs senkid, mert idegeneket oktatsz ki a saját érzéseikről. Ez egy randa tulajdonság.
2017. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Én nem akartam prosztó lenni ezért nem mondtam, de a 32-es megtette helyettem. :D Köszönöm! (Mondjuk így nézve, hogy nem én írtam le már nem is tűnik olyan prosztónak. :D)
2017. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nem vagy tekintettel azokra, akik párban vannak! Had legyen Valentin nap! Kérlek legyél jó! Ne haragudj másra, nem volt tapintatlan senki! Gyűlölködés és harag helyett inkább légy kedves és jószívű!
2017. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint az idegesít, hogy másoknak van valakije, de én a szó legszorosabb értelmében magányos vagyok és senki nem ért meg engem, még el is kerülnek. Azt mondják próbáljak kezdeményezni barátkozni, de valamit nagyon nem jól csinálok, mert menekülnek előlem az emberek
2017. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
#35 Én velem is így vannak...
2017. okt. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!