Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ugye, hogy ez mennyire idegesito?

Ugye, hogy ez mennyire idegesito?

Figyelt kérdés
ma volt egy kerdes itt gyk-n, aminek a hatasara elgondolkoztam azon, hogy a vilag mennyire nincs tekintettel a szinglikre. pl ilyenek, hogy Valentin nap, csok vilagnapja, meg stb.. a legtobb szingli amugy is szomoru, meg maganyos, de ezzel csak tovabb melyitik mindenkiben, hogy egyedul mennyire ertektelenek. :/ es raadasul ezt tok foloslegesen csinaljak, mert most ha egy szerelmespar boldog egyutt, Valentin nap nelkul, otthon a negy fal kozt diszkreten is boldog, nem? nem azt mondom, h utcan pl ne is csokolozzanak, de akkora felhajtas van a szerelem korul...kikesziti az embert :(

2017. júl. 6. 08:38
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy megint írok, a 12-es válasz az enyém, arra pont nem reagáltál semmit. De úgy tűnik a legutóbbi hozzászólásodból, hogy egy hangyányit kapcsolatfüggő vagy. Legalábbis erre utal az, ha egyáltalán nem látod az élet szépségeit társ nélkül. Így nehéz lesz egyedülállónak is lenni, de párt találni is.
2017. júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
valoszinu, hogy kapcsolatfuggo vagyok, de nem tudok ellene onerobol mit tenni. probalkozok, mindenfele hobbit uzok, kiprobalok, baratkozok, de nem potolja semmi azt, hogy legyen egy allando tarsam... es erre mindenki vagyik legbelul, akarki akarmit mond.
2017. júl. 6. 09:54
 23/36 anonim ***** válasza:
Ennyi erovel zavarhatnak azok, akiknek gyereke/kutyaja/macskaja van, v sok penze.
2017. júl. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Én nem vágyom párkapcsolatra, és sértő, hogy kivetíted mindenkire, csak hogy a te "bűnöd" (a kapcsolatfüggőség) kisebb legyen.
2017. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

en nem sajnalom masoktol a boldogsagot, szoval ertelemszeruen azoktol se, akik kapcsolatban vannak, csak en is nagyon vagyok ra, ennyi.

amugy meg nem vetitem ki senkire, velememyt kerdeztem, meg elmondtam a sajatom, szoval egyeni szoc.problem, ha neked ebben barmi serto volt ;)

2017. júl. 6. 10:42
 26/36 anonim ***** válasza:
Japánban a Valentin nap után van szingli nap is, amikor fekete sütiket esznek. :D
2017. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
úgy látom, még mindig nem jött át, hogy nem a Valentin nap a lényege a mondanivalómnak... :D
2017. júl. 6. 14:47
 28/36 anonim ***** válasza:

"erre mindenki vagyik legbelul, akarki akarmit mond."


Ezt magyarázd már meg nekem is, hogy legbelül egy társra vágyok, én aki az elől menekül, hogy belekeveredjen egy párkapcsolatba!

2017. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
28# nem véletlen mondtam, hogy legbelül, csak azért menekülsz, mert nem találtál olyat, akibe tényleg szerelmes vagy, és úgy lehetsz vele együtt. ha igazán szerelmes lennél, te sem mondanál nemet
2017. júl. 6. 15:01
 30/36 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok én a Valentin nap ellensége, azonban jó kis üzleti fogást csináltunk a szerelemből is.

Én csak azt kívánom mindenkinek, hogy minden nap emlékezzünk a szerelemre Valentin napi kütyük nélkül (is) boldogságban, szerelemben, érzéseinket bátran kifejezve..."

2017. júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!