Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van ennyi magányos ember?

Miért van ennyi magányos ember?

Figyelt kérdés

A kérdés adott,ám én mégsem lennék rá kíváncsi, inkább tennék ellene.

Szóval, aki éppen most ezt olvassa és magányosnak érzi magát, az írja le nekem az okot, kvázi öntse ki a szívét, akár persze név nélkül,bárhogyan, hogy egy kicsit ne legyen egyedül és érezze, hogy figyelnek rá.

Vagy ha nem akarja leírni az okot, akkor beszéljünk valamiről, hátha valaki a kommentek közt talál egy barátot - vagy akár én lennék az :)

(E kiírás NEM társkereső szándékkal lett ide biggyesztve a részemről,mielőtt bárki félreértelmezné. Egyszerűen csak nyár van, unatkozom és ki szeretném kicsit aknázni a közösségi média adta lehetőségeket)

Szép napot mindenkinek! :)


2017. aug. 13. 22:07
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
A 2 nem közti elszigetelődés. Nők teljelen irreális követelményeket támasztanak, én meg már tapasztalatból megtanultam nem érdemes a saját egészségemet tönkretenni azzal hogy ezek után futkossak mint valami pincsi kutya. Sajna a legnehezebb elfogadni ezt a tényt., van kezem, lábam normális vagyok, de a nőknek a leg alfább, leg pszichopatább bűnöző kell. Amivel vigasztalom magam: sub Bass monster: nincs nő nincsen több sírás!
2017. aug. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Én például azért vagyok magányos mert nem bírom a semmitmondó hülyeségekről fecsegő, pletykálkodó, nagyképű, buta, unalmas, csak piálás, foci, gagyi valóvilágok és a szex iránt érdeklődő, flegmatikus de magukat viccnek képzelő kortársaimat. Én az őszinte nyugodt visszafogott, értelmes embereket szeretem, akik nem játszanak szerepeket hanem tudják magukat adni. :) De ilyen ember nem sok van. Ezért vagyok magányos.
2017. aug. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Ja igen és mielőtt megint kapnék 4 levelet kangröcsös szerencsétlenektől, fiú vagyok.
2017. aug. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Én csupán azért mert elég korán belecsöppentem a felnőtté válásba.. Nekem nem lett a seggem alá téve semmi. Elkellett mennem dolgozni majd eltartani magam.. Jelenleg egyedül élek,egy magamban.. És az időm nagy részét a munka,hétvégén a pihenés tölti ki. Fiatalként túlféltettek,ezért életemben nem voltam szórakozóhelyen,mert sose engedtek el.. És barátaim akik iskolában még voltak,is eltávolodtak.. Más társaságot találtak,engem meg szépen lassan teljesen elfelejtettek. Szerelmi kapcsolataim voltak ritkán.. Hónapig mindig jó volt,csak aztán vége is lett.. Hol miattam,hol a másik miatt.Már 1 éve nincs senkim,legutóbb én szakítottam,mert elviselhetetlen volt az utolsó barátnőm.. Na hát azóta magam vagyok,és valahol elfogadtam ezt az egészet.. Se barát,se szerelem..Hiányzik meg minden.. Néha nagyon is.. Szeretni valakit,és erezni a viszont szeretést.. De ez már csak remény marad.. Mivel a piát is utálom.. Ezért az én életemből a bulik stb kimaradtak.. És jelenleg csak anyámék tartják bennem a reményt,már más nem nagyon.. 22/ F
2017. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Rossz helyen voltam/vagyok. Olyan emberek közt, akik akkor sem értenének meg, ha az egész életüket erre szentelnék.

Akik megértenének és szeretnének (a művészek, elvontabb, kifinomult, intelligens emberek), ők valami oknál fogva már rendelkeznek saját baráti társaságokkal (többel is), amibe képtelenség idegenként belepofátlankodni, de hát mit tehetnék, ha ezidáig teljesen vakvágányon haladtam?! Aki rossz útra téved, annak ott el van baszarintva az élete és kész, vége? Szerintem nem.

22F

2017. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Páran (ne is haragudjatok meg, ha nem tudnám már számozottan visszamondani) említettétek, hogy kimaradt a buli az életéből, illetve nem sokszor volt. Szerintetek ez mennyire befolyásol bármit is? Én úgy gondolom, hogy ez inkább a "társadalmi elfogadást" erősíti, vagyis ha 'eljössz bulizni, akkor közénk tartozol'. De ez a szintér, egy szórakozóhely szerintem nem a legjobb hely arra, hogy mondjuk egy kapcsolat kezdetéül szolgálhasson. Ezt mondjuk női szemszögből tudnám elmondani, bulikban a férfiak vagy 'úgy' közelednek, taperolva vagy olyan illuminált állapotban, hogy cseppet sem erősítik meg bennem a folytatás iránti vágyat. De barátkozásra kétség kívül hasznos.
2017. aug. 14. 20:55
 27/42 A kérdező kommentje:

25-ös, és ha lassan de biztosan próbálkoznál? Azok a társadalmi csoportok, amiket Te is megneveztél, - a tapasztalataim szerint-, nagyon befogadóak, így nem hinném, hogy a már kialakult baráti körbe nem vennének be.

Amúgy erről jut eszembe, én nagyon hiányolom pl. Szegeden, egy egyetemi városban, hogy nincsenek ilyen "körök", mint irodalomkör és hasonlók, ahol az emberek, akiknek hasonló az érdeklődése, azok találkozhatnának..

2017. aug. 14. 21:08
 28/42 anonim ***** válasza:

A 25# válaszoló vagyok.

A fokozatosság sem működik, mert a kommunikációt is nehéz velük fenntartani, így hogy állandóan csak a belső körrel találkoznak, ha meg nem akkor egy pár nap egyedüllétre van szükségük a feltöltődéshez.

Nekem elég lenne egy-két ilyen ember külön-külön. Nem muszáj csoportosan találkozni.

Ahelyett, hogy egy meglévő problémámat írnám le számtalanszor újra és újra, inkább megoldanám már végre. Pest megyei vagyok. Beszélgetnék valakivel, aki szeretne. :) A tanácsokkal semmire se megyek. Tudom mit kell tennem.

2017. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

25-ös.

Értem, akkor kívánom Neked, hogy ne legyél tovább magányos! :)

Kedves Pest megyeiek, nyissatok egymás felé - és az ország többi részén lakó is tegye ugyanezt :)

2017. aug. 14. 23:18
 30/42 anonim ***** válasza:
Kérdező ez nem így szokott menni de azért aranyos gondolat:)
2017. aug. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!