Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van ennyi magányos ember?

Miért van ennyi magányos ember?

Figyelt kérdés

A kérdés adott,ám én mégsem lennék rá kíváncsi, inkább tennék ellene.

Szóval, aki éppen most ezt olvassa és magányosnak érzi magát, az írja le nekem az okot, kvázi öntse ki a szívét, akár persze név nélkül,bárhogyan, hogy egy kicsit ne legyen egyedül és érezze, hogy figyelnek rá.

Vagy ha nem akarja leírni az okot, akkor beszéljünk valamiről, hátha valaki a kommentek közt talál egy barátot - vagy akár én lennék az :)

(E kiírás NEM társkereső szándékkal lett ide biggyesztve a részemről,mielőtt bárki félreértelmezné. Egyszerűen csak nyár van, unatkozom és ki szeretném kicsit aknázni a közösségi média adta lehetőségeket)

Szép napot mindenkinek! :)


2017. aug. 13. 22:07
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
A tudomány embere vagyok, így az ilyen megmosolyogtató jó szándék, ami ebben az esetben semmit nem ér, csak egy gesztus marad, ami továbbra sem ér többet a semminél, de azért jó tudni hogy van :)
2017. aug. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Tudom magamról, hogy néha irreálisan naiv vagyok, de úgy gondolom, hogy jó lenne, ha egy csepp figyelem és törődés mindenkiben lenne a másik irányában, akkor hátha nem lenne ennyi magányos ember :)
2017. aug. 15. 09:54
 33/42 anonim ***** válasza:
Nekem csak haverjaim vannak.Akarhanyszor megszeretek valakit (IGAZ baratomnak tekintem)kiderul, hogy amugy o tok hulye, ketszinu stb. Mindig ez van,pedig annyira szeretnek egy igaz baratot , es eget a fajdalom,hogy mindig en szivok. Szoval ez ellen kuzdok, hogy ne fajjon.. Pasik is mind atbasztak. 22L
2017. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

33# A bölcs ember mások hibájából, az okos a sajátjából tanul, a hülye egyikből sem.

Ha téged át lehet verni, az nem mások hibája.

2017. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Azt téged ki kérdezett ? 😒
2017. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

33-as, én is mindig egy igaz barátot akartam. Csak egyetlen egyet. Aztán rájöttem, hogy nekem valahogy úgy néz ki, hogy csak haverjaim vannak.. Aztán fordult a kocka. Úgy értem, hogy egyik ilyen 'haverral' jó elmenni bulizni, a másikkal jó beszélgetni, a harmadiknak éppen olyanok a problémái a családjában, mint nekem.. És végül arra jutottam, hogy ezekből a 'haverokból' összerakhatom a legjobb barátot :) Hiszen egyik ember sem tökéletes és hát végülis jobb így mindent mással csinálni, mintha csak egyetlen egy legeslegjobb barátom lenne. Így már nem keresem görcsösen.

A pasiknál dettó. Sokáig görcsösen akartam egyet, aztán rájöttem, hogy nem kell erőltetni és csak várok és remélek (Dumas után szabadon), hogy majd betoppanjon valaki az életembe :)

2017. aug. 15. 21:11
 37/42 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem nem okolhatok senkit és semmit, de ha tehetném sem tenném. Hiszen annak ellenére, hogy a legtöbb emberrel akit megismertem úgy éreztem gyökeresen külōnbözünk, mindig felbukkantak olyanok az életemben akikkel éreztem hogy kettōnk között van egy kapocs. Ezek a barátságok legalább annyi esetben én hibámból mint a másikéból. Egyébként nem volt okom panaszra általánosságban véve, mert tizenéves koromtól minden közösségben befogadtak és legtöbb emberrel ha nem is alakult ki bizalmas kapcsolat, kedveltük egymást és sok jó emlékem maradt a velük eltöltött idōkbōl. Nekem mégsem volt jó. Mindig legalább egy nagyon intenzív kapcsolatra vágytam, nem is feltétlen párkapcsolat formájában, ami aztán gyakran én hibámból akkor sem valósult meg amikor lehetōség lett volna rá. Amúgy is gondolom mára hogy a fejemben elō túlidealizált kapcsolatok iránti vágyódás, irreális. A lényeg hogy enélkül viszont minden más kapcsolatomat egy idō után laposnak éreztem és leépültek. Javarészt internetrōl megismert haverjaim vannak jelenleg, akiket kedvelek de külföldön élnek így nehéz... Volt két párkapcsolatom azokat tönkrevágtam. A harmadikat ami alakulna szerintem épp most jutattom hasonló sorsra.
2017. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Szóval azt akartam írni, hogy legalább annyi esetben az én hibámból szüntek meg ezek a kapcsolatok mint a másikéból. Van még jó sok elírás de azèrt remélem érthetō. Szoknom kell a mobilt, meg rászoknom a szöveg átnézésére küldés elōtt.
2017. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

Érthető, vagyis én értettem.

Szóval túl sokat vártál egy kapcsolattól, és ez nem jött. Amúgy ezzel egyetértek, nekem is volt így, hogy sokat képzeltem egy-egy kapcsolatról és nem jött össze. Talán ezért nem volt még barátom.

2017. aug. 15. 22:32
 40/42 anonim ***** válasza:
Szerintem irreálisan sokat vártam kapcsolataimtól. Fōleg barátságok esetében.
2017. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!