Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnám elfogadni, hogy...

Hogyan tudnám elfogadni, hogy nem kellek senkinek sem és azt, hogy egyedül kellesz leélnem az életemet?

Figyelt kérdés

2017. szept. 6. 18:43
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

#10/10: Megvan a tököm :).


Igazad van el kell kezdenem ismerkedni. Ha egy kicsit nyitottabb lennék lehetséges,hogy sokkal nagyobb sikereim lennének a lányoknál. De az a baj,hogy nagyon bamba vagyok a nőkhöz és soha sem tudom eldönteni,hogy egyáltalán szimpatikus vagyok-e neki vagy sem. Nem tudom értelmezni a női jeleket :).

2017. szept. 7. 06:21
 12/26 anonim ***** válasza:
Nem a jeleket kell először értelmezni, ahnem add magad. Ha alapból úgy állsz hozzá, hogy a csajnak " alakítod " magad, akkor már alapból egy bonyodalommal indítasz, mert ha összejönnétek utána akkor mindig színészkedsz ahelyett, hogy önmagad add neki?
2017. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
54%
Fordulj pszcichológushopz, ha egyedül nem tudsz megbirkózni ezzel a poblémábal! Ő szakszerűen fog segígteni: helyreállítja az önbizalmadat. Persze ehhez az is kell, hogy te is akard.
2017. szept. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
9%

jaj de okos mindenki, akinek nem ez a problémája. amúgy a kérdés nem csajozási tanacsokra vonatkozik.


keress hobbit, ami igazán érdekel, lefoglal, boldoggá tesz. onkenteskedj. tanulj.


ha meg mégis burkolt becsajozasi tanács a kérdés, online tarskeresot javaslok, oda nem kell bátorság. én is ott ismertem meg a feleségem. :)

2017. szept. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
75%
Menj fel tinderre, lehet egyszerübb lenne neked online ismerkedni. Ilyen fiatalon még ne keseredj el, nekem 23 éves koromig nm volt senkim...
2017. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Az online ismerkedés egyáltalán nem érdekel. Voltam már fent több társkereső oldalon de hónapok alatt egyetlen egy lány sem reagált semmit sem ( persze tisztában vagyok vele,hogy nekem kellene kezdeményeznem ) de semmilyen jelzést sem kaptam,hogy szimpatikus vagy nekem szeretnél megismerni. Meg persze sem élőben sem pedig interneten keresztül nem megy a nőkkel való kommunikáció.
2017. szept. 13. 16:03
 17/26 anonim válasza:
43%
Szia! Az én tippem az, hogy keress fel egy pszichológust. Nekem is negatív volt az önértékelésem, és hiába volt egy párom, akibe nagyon szerelmes voltam, szinte sose mertem megcsókolni, stb. és sose hittem el, hogy szeret, hogy elég jó lennék neki. A lánnyal szakítottunk azóta, de amióta járok terápiába, sokkal jobban elfogadom magam, és már kezdenek emberi kapcsolatok alakulni. Ha elszánod rá magad, számolj azzal, hogy több időt is igénybe vehet (éveket, ha nagyon komoly problémáid vannak - nekem azok voltak).
2017. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Szia!


Már egy jó ideje gondolkodom rajta,hogy szakemberhez fordulok mert hiába szeretnék megváltozni magamtól egyszerűen esélytelen. Csak sajnos nem igazán van hozzá bátorságom de tisztában vagyok vele,hogy ha nem fordulok egy szakemberhez akkor semmi sem fog változni.

2017. szept. 14. 19:38
 19/26 anonim válasza:
35%
Menj el a Hit Gyülekezetébe, ott vannak emberek, akik valóságosan megváltoztak. Ember nem tudja megváltoztatni önmagát és mást sem, legfejjebb módszereket dolgoz ki. Isten, ha elfogadod, valóságosan meg tud változtatni, de ehhez neked is együtt kell működnöd.
2017. okt. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
10%
#5 Szerintem ez már a százezredik ilyen leírás, a válasz úgyan az, járj ismerkedni, ne legyél önbizalomhiányos. Ha elfogadod, hogy "te ilyen vagy", miközben ez alap probléma, akkor nincs amin segítsünk. Senki sem fog becsengedni hozzád azzal, hogy: "gyere kellesz nekem!" és magához ráncigálni.
2017. okt. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!