Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnám elfogadni, hogy...

Hogyan tudnám elfogadni, hogy nem kellek senkinek sem és azt, hogy egyedül kellesz leélnem az életemet?

Figyelt kérdés

2017. szept. 6. 18:43
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Szia!


Tisztában vagyok vele,hogy senki sem fog hozzám becsengetni. Viszont ha saját magamat nem tudom elfogadni és szeretni olyannak amilyen vagyok akkor más sem fog. Inkább beletörődöm abba,hogy nekem soha sem lesz párkapcsolatom mert mást úgysem tudok tenni. És a jövőben sem fogok ismerkedni senkivel sem.


Köszönöm szépen mindenkinek a segítségét.

2017. okt. 6. 15:30
 22/26 anonim ***** válasza:
9%

Én most mindenféle ironizálás nélkül mondom,csak várd amíg elmúlik ez az egész.

Oké most úgy vagy vele,hogy de jó lenne barátnő és barátok,de szenvedsz még 1 kicsit aztán egyszer csak azt fogod észrevenni,hogy eltűnt minden érzésed.


Kb úgy fogsz menni az utcán,mint egy érzelmek nélküli robot ami nagyon jó.



Persze,egy hobbit kezdj el csinálni,mert azzal fog működni,ez az egész,mert eltereli a figyelmedet. :)


Régen,meg tudtam volna halni 1 lányért,közben nagyon féltem tőlük...szó szerint lezsibbadt az agyam,mikor a közelembe jön egy.

Most meg mivan? Bármelyikhez hozzászólok.


De persze,sosem fogok tenni érte,hogy legyen barátnőm,de nagyon jó,hogy már nem félek tőlük.

18/f

2017. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Szia!


Csak attól tartok,hogy még 10 év múlva is ugyanebben a helyzetben leszek. Mivel sajnos nincsen önbizalmam, az önértékelésemmel is komoly problémáim vannak, szociális fóbiám is van és az utóbbi időben egyre többször vannak pánikrohamaim ezért attól tartok,hogy ezek az idő múlásával nem fognak változni és lehetséges csak egyre rosszabb lesz. És ha nem teszek semmit sem,hogy megváltozzak akkor ezek a problémák az évek múlásával is jelen lesznek a mindennapjaimban és már most is hátráltatnak benne akkor mi lesz majd évek múlva?

2017. okt. 6. 20:25
 24/26 anonim ***** válasza:
9%
De nem érted? Épp ez a lényeg. Benne maradsz ebben a magányban és élettelenségben és ezt teljesen megfogja szokni majd egyszer a lelked. Nem lesz az 10 év.
2017. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
9%
Mert egyébként én is ugyan ilyen voltam,hogy bárki bármit mondott,azért sem fogadtam meg semmit,mint most és csak azt mondtam,hogy úgysem fog történni semmi ( mint most is) ,mégis sikerült elfogadni.
2017. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
#22 Létezik olyan ember is, aki nem fél és mégis kitudja mutatni az érzelmeit. Az èrzéketlenség is épp annyira értelmetlen egy kapcsolatban, mint az eltúlzott "meghalnék érted" érzelem fröcsögés. Ki a frász akarja, hogy meghaljanak érte, miközben csak egy normális kapcsolatra vágyik. Ha már nem akarsz semmit lányoktól, akkor nem tökmindegy, hogy félsz-e tõlūk, vagy sem? Mert ilyen esetben nem foglalkozol velük, ezért nem is mérvadó. Csak azért nem félsz tõlük, mert nem vársz el semmit. (nem mintha félni kellene bármitõl is)
2017. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!