Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok, zárkozott, de már nem bírtam elvsielni a magányt és netről elkedztem ismerkedni. Találkoztam, is egy oylan emberrel aki drogozott lánnyal, régebben stb. Jót beszélgettünk aztán pénzt kéregetett tőlem hogy majd visszadja, meg hogy kell neki gyógyszerre. Sporolt pénzemet adtam neki, oda azzal a szándáékkal hogy majd visszadja és ez már 1 éve. Miután megtudtam, hogy ez a csaj, egy hires Magyar irónőnek elég gazdag irónőnek a huga, hát én leestem székről. Milliomsok és tőlem kért pénzt a huga.

Ennek az irónőnek most jelent meg a könyve, második, és annyira veszik az emberek, hogy egy csomó könyve már elkelt, . És a hufga tőlem kért kölcsön több ezer forintot, pofátlan módon. Nem tudom bizoynitani csak facebookos üzenetek vannak meg.

30 ezer forintal tartozik körübelül.

AZtán amikro vissza akartam tőle kérni letilott.

De milyen emberek vannak? veszélyes neten ismerkedni , már ez si tény de hogy igy kihasználni mást., Az én szüleim nemdolgoznak meg betegek. Azzal szándékkal adtam annaka csajnak hoyg 10 napon belül visszadja. ÉS már 1 é eltelt. De közben, ro@@tul aggaszt hogy ő elég gazsdag családban él, (nem tudom miért nem tőlük kért), és hogy luxus nyaralásokon vannak.


2017. okt. 1. 14:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
szerintem te vagy hülye hogy egy drogosnak pénzt adsz..
2017. okt. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Igen, a novere vagyis az irono meg habzsol a gazdagsagban, csomo magyar celeb baratai vannak, es stb.

Az a csaj akinek en adtam visszagondolva nem ertem hogy miert nem a szuleitol vagy a noveretol kert?

2017. okt. 3. 08:14
 13/21 anonim ***** válasza:
Mert nem kívánják a drogozásban támogatni. Nyilván többször adtak neki, amíg ki nem derült, hogy mire költi.
2017. okt. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Jha közben meg az én családom szenved a szegénységben. De én vagyok ebben ahibás meg a jó szívem
2017. okt. 3. 17:19
 15/21 anonim ***** válasza:
És ha írnál a nővérének a történtekről? Mellékelhetnéd a lefényképezett FB beszélgetést, ahol a csaj elismeri a tartozását. Ne támadd az írónőt, ne sértegesd, próbáld észérvekkel rávenni, hogy miért kéne vissza a pénzed. Ha nem törődik veled, írj az egyik bulvárlapnak, hátha érdekes számukra ez a történet ;)
2017. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Már gondlkoztam rajta, de nem merek írni. mellesleg nem hiszem hogy visszaírna.
2017. okt. 4. 16:00
 17/21 A kérdező kommentje:
A nővére vagyis irónője, híres celebeknek a barátnője, pl. énekesnő, és stb. Nem is az a lényeg, hanem hog tényleg enneka csajnak akinek pénzt adtam, fgazdag a családja, teli van kapcsolatokkal, ha a nővérét megkérdzené, az egész magyarországi celebséggel, médiaszemélyekkel, megismerkedhetne, és stb. És akkor a mi családunk pedig éhezünk. CSak nekem oltárian jo alelkem, és nem tudok ellenkezni ami egy betegség, úgy hivják hogy súlyos szorngás, amit kihasználnak.
2017. okt. 4. 16:26
 18/21 anonim ***** válasza:
Ne az írónőn akard behajtani a tartozást, csak kérd meg, hogy beszéljen és hasson a hugira. Aki mer, az nyer :) egy próbát megér!
2017. okt. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én nem értem, hogy mi köze a csaj nővérének annak az írónőnek a te családi szegénységed, és a te butaságod mert egy drogosnak pénzt adtál. A nővére dolgozik, ír, és mivel sikeres így van pénze. Ehhez senkinek semmi köze, hogy mennyire gazdag vagy kik a családjai. A te szüleid is a saját sorsuknak kovácsai, ők is lehettek volna pénzesek, ha jól csinálnak valamit.

A drogos csaj családja ismeri a csajt, és nagy valószínűséggel már rengeteg pénzt adhattak neki amiből elegük lett. Ezért nem adnak. Azt,hogy te buta fejjel adtál az a te bajod, és nem az írónő vagy a család baja. Ne járasd le magad még jobban, hogy panaszkodsz a drogos csaj családjának, mert nem fognak veled foglalkozni, teljesen jogosan.

Vagy elfogadod, hogy átvertek, és tudomásul veszed, hogy balek voltál, a pénzednek annyi.

Vagy ha tudod bizonyítani, hogy tényleg adtál pénzt neki, akkor menj, és pereld vissza. Bizonyítani az nem elég, hogy a facen kiírtad, hogy adsz neki..

Gondolom ostoba módon papírt sem írtatok, hogy átvette tőled a pénzt.

2017. okt. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Nem irtunk.. 30 ezer forintért nem érdemes perelni. Mivel 50 ezertől kezdődik maga. mind1.

Nem irok neki, mert nema családjáho tartozik, mindösszesen arra akartam rávilágitani hogy rengetek a szem@et ember .

2017. okt. 5. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!