Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok, zárkozott, de már nem bírtam elvsielni a magányt és netről elkedztem ismerkedni. Találkoztam, is egy oylan emberrel aki drogozott lánnyal, régebben stb. Jót beszélgettünk aztán pénzt kéregetett tőlem hogy majd visszadja, meg hogy kell neki gyógyszerre. Sporolt pénzemet adtam neki, oda azzal a szándáékkal hogy majd visszadja és ez már 1 éve. Miután megtudtam, hogy ez a csaj, egy hires Magyar irónőnek elég gazdag irónőnek a huga, hát én leestem székről. Milliomsok és tőlem kért pénzt a huga.

Ennek az irónőnek most jelent meg a könyve, második, és annyira veszik az emberek, hogy egy csomó könyve már elkelt, . És a hufga tőlem kért kölcsön több ezer forintot, pofátlan módon. Nem tudom bizoynitani csak facebookos üzenetek vannak meg.

30 ezer forintal tartozik körübelül.

AZtán amikro vissza akartam tőle kérni letilott.

De milyen emberek vannak? veszélyes neten ismerkedni , már ez si tény de hogy igy kihasználni mást., Az én szüleim nemdolgoznak meg betegek. Azzal szándékkal adtam annaka csajnak hoyg 10 napon belül visszadja. ÉS már 1 é eltelt. De közben, ro@@tul aggaszt hogy ő elég gazsdag családban él, (nem tudom miért nem tőlük kért), és hogy luxus nyaralásokon vannak.


2017. okt. 1. 14:19
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Meg ez a csaj akinek adtam, 16 évesen elmondta hoyg amikro 16éves volt bmw m8 kocsit vett magának. És hogy abból a pénzből amit drogdilerkedésből szedett össze, ezt is elmondtam mint a közösségi oldalon, mint személyesen.
2017. okt. 5. 10:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!