Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csúnya vagyok. Már nem tini,...

Csúnya vagyok. Már nem tini, felnőtt nő. Hogyan lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés

Már nem vagyok fiatal, de a csúnyaságom miatt nem lett párom. Kettesben megvoltam a férfiakkal, (gondolom "az" azért nem volt rossz velem ), de a társaság előtt nem vállalt fel senki. A legutolsó rossz élményem az volt, amikor a hátam mögött "szörny"nek neveztek. Sokat költöttem szépészeti beavatkozásokra, de azok csak pénzkidobások, átverések, nem beszélve arról, hogy az ezeket végzők is csak arról beszéltek, hogy ez a probléma velem, meg az stb.... Egy komplett arcplasztika segítene, arc implantátumokkal, ami sok millió forint, de annyim nincs.

Sajnos a karrierre is , mindenre kihat a külső:( Mostmár igazi remete életet élek, de vannak nehéz pillanatok, amikor úgy érzem, nem viselem el tovább ezt, nem bírom tovább....ilyen van most is...


2017. okt. 29. 20:11
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
30%
Mintha csak én írtam volna a kérdést... Jártam már pszichiáternél, gyógyszereztek, de nem lett jobb. Komolyan gondolkodom az öngyilkosságon.
2017. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
77%
Sokan vannak ilyen helyzetben, köztük én is. Az előnytelen külső tönkreteszi az életet, és elzárja az adott személyt a lehetőségektől. Legalább te, kérdező átélhettél dolgokat.
2017. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem fullra testképzavarod van és ezért nem kelessz senkinek mert saját magadat ócsárolod és tulzásba viszed az egészet....

Nem hogy a pozitivumot látnád meg és örömmel éled az életed minthogy lehajtott arcal búslakodsz azután amid nincs.

2017. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
90%
Na jó, úgy érzem, hogy a privát üzenetekre nem válaszolsz, szóval ide írom, amit ott akartam írni. Ismerek olyan nőt, aki szintén előnytelenül néz ki, mert kilóg pár foga a szájából, és az egyik szeme nem működik, de elég nagyképű, és magabiztos ennek ellenére. Sose volt gondja emiatt. A tetteid határoznak meg, nem a külsőségek. Szerettem már olyan nőt, aki nem túl szép, de személyiségben nagyon vonzó, intelligens csajszi volt, és emiatt imádtam.
2017. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim válasza:
36%
Túl sokat foglalkozol ezzel a szépség dologgal.Lehet,hogy egy szörny vagy,ezt dobta a gép.Inkább örülj annak,hogy semmid se fáj.
2017. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Szerinted milyen érzés az, hogy oké, élem az életemet, megyek, beszélgetek valakivel stb, egyszer csak hallom, hogy rólam beszélnek valamit és utána röhögnek, majd azt mondja az egyik: azt hiszem rá ez a lejobb reakció...magyarul a kiröhögés.Sok ilyen kis életképet idézhetnék, amelyek miatt úgy döntöttem, hogy a remeteséget választom,
2017. okt. 29. 20:53
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kéne neked az a pszichiáter.

Elárulom, engem is röhögtek már ki utcán, néha a ruhám miatt, néha a fájó lábú járásom miatt, néha a fene tudja mi miatt, közben meg szépnek tartanak.

Na ezt kapd ki :D

2017. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ez vigasztal, engem többször ocsmányoztak már le, vagy mert kicsit hülyén megyek röhögtek ki, szóltak be.

Kb. az ilyenek mindenkinek beszólnak. Ettől hiszik magukat jobbnak.

Amúgy többször leírtam már, ha utcán, tömegközlekedésen vagy, fülhallgató kötelező.

2017. okt. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
18-as nem én vagyok, de hasonlót írt. :)
2017. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Ez a füllhalgató ez nagyon jó dolog...igaz h ez is csak remetévé tesz, de érzéstelenítőnek jó.
2017. okt. 29. 21:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!