Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csúnya vagyok. Már nem tini,...

Csúnya vagyok. Már nem tini, felnőtt nő. Hogyan lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés

Már nem vagyok fiatal, de a csúnyaságom miatt nem lett párom. Kettesben megvoltam a férfiakkal, (gondolom "az" azért nem volt rossz velem ), de a társaság előtt nem vállalt fel senki. A legutolsó rossz élményem az volt, amikor a hátam mögött "szörny"nek neveztek. Sokat költöttem szépészeti beavatkozásokra, de azok csak pénzkidobások, átverések, nem beszélve arról, hogy az ezeket végzők is csak arról beszéltek, hogy ez a probléma velem, meg az stb.... Egy komplett arcplasztika segítene, arc implantátumokkal, ami sok millió forint, de annyim nincs.

Sajnos a karrierre is , mindenre kihat a külső:( Mostmár igazi remete életet élek, de vannak nehéz pillanatok, amikor úgy érzem, nem viselem el tovább ezt, nem bírom tovább....ilyen van most is...


2017. okt. 29. 20:11
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Én lassacskán 30 leszek, soha nem mondta rám senki, hogy csúnya vagyok, sőt párszor hallottam az ellenkezőjét. Még sem tudtam barátnőt szerezni gyakorlatilag az egész 20-as évemben. Szerintem a külső nem sokat számít. Láttam már én kegyetlen ronda nőt jóképű csávóval, és fordítva. Írtad hogy a testedet edzetted, gondolom jól öltözött is vagy, meg a hajad is rendben van. Én azt tudom elképzelni, hogy rossz helyen keresgéltél. Már csak abból kiindulva, hogy a férfiaknak csak a szexre kellettél. Hol találkoztál te ilyen férfiakkal? Mert lehet mondani, hogy minden férfi azt akarja, holott ez egyáltalán nincs így. Borzasztóan sok magányos férfi van, aki már annak örülne, ha egy nő kedvesen válaszolna, vagy elbeszélgetne vele. Én csak azt tudom tanácsolni, hogy ne interneten, ne konditerembe, ne szórakozóhelyen ismerkedj, meg ne a tipikus douchebag pasikra hajts, még ha a legtöbb nőnek ez is a nyerő. A fényképedet meg nyugodtan elküldhetnéd azoknak akik kérték, itt azért simán számíthatsz őszinte véleményre. Plasztikát meg felejtsd el, attól lennél igazi szörny.
2017. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
40-es válaszoló, köszi:)
2017. nov. 2. 08:38
 43/45 A kérdező kommentje:

41-es: hol vannak az ilyen férfiak?!:( Amugy igen, lehet, hogy vannak, de akkor kifejtem: igen, örülnek, ha szóba áll velük valaki, alakul is a kapcsolat..mindaddig, amíg hirtelen -és sajnos mindig jött ez a hirtelen, talán a megnövekedett önbizalomtól -amihez hozzájárulok kicsit - de jön egy szebb nő és akkor lépnek....ettől érzem h csak arra kellek.

Most ugy érzem, hogy kicsit feljebb vagyok mint amikor kiirtam a kérdést, de nem sokkal..max annyival: valoban a boldogtalanság csak ugy szűntethető meg, ha elfogadom , hogy egyedül vagyok.Elég nehéz egyedül, de legalább permanens állandó nehézség és nem a mélybe húzó nagyon intenzív lelki fájdalom..ámen:) Köszi mindenkinek.

2017. nov. 2. 08:46
 44/45 A kérdező kommentje:
P.S: "köszönet" azoknak a segíteni szándékozóknak, akiknek miután küldtem fotó linket, eltűntek. többé nem válaszoltak://
2017. nov. 2. 08:59
 45/45 anonim ***** válasza:

"hol vannak az ilyen férfiak?!" - Itt vagyok.


Amúgy nem hiszem, hogy csúnya lennél. Annyi nő ismerősöm van, aki rondának vallja magát, és meg mernének esküdni, hogy ezért nem volt még párjuk, holott a helyzet teljesen más. Mikor megláttam őket, a szavam elállt. Nagyon is csinosak voltak... Egy képet én is elfogadnék. Őszinte ember vagyok, úgyhogy nem fogok hazudni, sem pedig eltűnni.

2017. nov. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!