Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csúnya vagyok. Már nem tini,...

Csúnya vagyok. Már nem tini, felnőtt nő. Hogyan lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés

Már nem vagyok fiatal, de a csúnyaságom miatt nem lett párom. Kettesben megvoltam a férfiakkal, (gondolom "az" azért nem volt rossz velem ), de a társaság előtt nem vállalt fel senki. A legutolsó rossz élményem az volt, amikor a hátam mögött "szörny"nek neveztek. Sokat költöttem szépészeti beavatkozásokra, de azok csak pénzkidobások, átverések, nem beszélve arról, hogy az ezeket végzők is csak arról beszéltek, hogy ez a probléma velem, meg az stb.... Egy komplett arcplasztika segítene, arc implantátumokkal, ami sok millió forint, de annyim nincs.

Sajnos a karrierre is , mindenre kihat a külső:( Mostmár igazi remete életet élek, de vannak nehéz pillanatok, amikor úgy érzem, nem viselem el tovább ezt, nem bírom tovább....ilyen van most is...


2017. okt. 29. 20:11
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

Engem általános suli óta rondáztak le. Volt aki a szemembe mondta, hogy csúnya vagyok, volt aki a hátam mögött és meghallottam, volt hogy az utcán szóltak be... Nagyon sok ilyen történt.


Ma már megtanultam, hogy hogyan "kezeljem az arcom", sminkelek, festem a hajam, divatosan öltözködöm. És láss csodát! Már 1 éve nem hallottam ilyet, hogy "csúnya" vagyok. Sőt... mindenkitől megkapom, hogy milyen csinosan nézek ki. Aki régebben látott, az meg konkrétan lesokkol mikor meglát :D


És ami a legfontosabb: hatalmas önbizalmam lett, és gondolom ez a kisugárzásomra is hatott. Ha valaki most szólna be nekem, hogy csúnya vagyok, a képébe röhögnék. Biztosan te sem vagy csúnya, ahogy senki más. Egyszerűen nem találtad meg a hozzád illő stílust, vagy nincs valami jó kisugárzásod, látszik rajtad, hogy csúnyának tartod magad...

2017. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a népmesében az a konfliktus, hogy a királylány békának tartja magát, mert a környezetéből olyan jeleket észlelt, amit magára vonatkoztatott. A népmese pozitív befejezését megnehezíti, hogy mivek a királylány békának látja magát, így nem fog hinni ennek az ellenkezőjéről, ha valaki mégis meglát benne valami szépet. Egy elmélet szerint sokat kell tükörbe nézni, amely során az illető megszereti csúnyaságát, és ez az elfogadás önmaga iránt, olyan embereket teremt életébe, ahol soha sem hall olyat, hogy "Szőrny Ella", ha mégis hallja, nem számítana számára, mert a világ tükör, és csak azt minősíti, aki belenéz. Az én világomban nincsenek szőrnyek, mert nem vagyok szőrny, én csak azt láthatom meg a világban, amilyen én magam vagyok.
2017. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha több kalandra is jó voltál, akkor csak önértékelési problémád van, ami kisugárzásodat is elcseszi.

Sok a kontár a szépészeti "iparban", de igazából, ha megfelelő helyre fordulsz, akkor rájössz, hogy piti a problémád.

2017. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim válasza:
Az az igazság,hogy nem vagy te felnőtt,csak egy gyerek.Azok foglalkoznak ilyenekkel.
2017. okt. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

"Ma már megtanultam, hogy hogyan "kezeljem az arcom", sminkelek, festem a hajam, divatosan öltözködöm. És láss csodát! Már 1 éve nem hallottam ilyet, hogy "csúnya" vagyok. Sőt... mindenkitől megkapom, hogy milyen csinosan nézek ki. Aki régebben látott, az meg konkrétan lesokkol mikor meglát :D "


Pfuh. Akkor te soha nem voltál ronda, maximum elhanyagoltad magad. Aki ronda, azon semmi nem segít. Tapasztalatból mondom. Amikor úgy megyek ki az utcára, hogy több tízezer forintnyi smink/ruha/póthaj/parfüm van rajtam, és mégis sokkal rondább vagyok, mint a szomszéd Julcsi, aki mosatlan hajjal és kinyúlt melegítőben megy át a boltba...

2017. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem sehogy nem lehet, de remélem nincs igazam. Sajnos én is beleestem ebbe a helyzetbe férfiként. Talán egy őszinte kapcsolat segítene rajtad, de így szinte lehetetlen találni. A külsőn egyszerűen lehetetlen túllépni. Még nekem sem sikerült a másik nem irányába, pedig szerettem volna, és én is igen rosszul nézek ki.

Értékeld, hogy legalább szexuális értelemben nincs problémád. Ez is valami.

2017. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
31%
Egyszerűen nem hiszem el hogy olyan csúnya vagy. küldhetnél privátban egy fotót és tök őszintén pontoználak egy tizes skálán .Ja nem csajozni akarok,de ilyen nincs.Nőt szörnynek?Á...31F
2017. okt. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
#27, a kérdező valószínűleg tényleg nem szörny. Szörnyekkel nem szexel senki.
2017. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok egy szépség és mégis van párom,pedig a fiúk és később férfiak általában elkerültek. Nem tudom,hogy hogyan nézel ki de hidd el,hogy nem a külsőd miatt nincs párod,ugyanis nagyon sok ronda nő mellett van pasi és van olyan rondaság is akinek szuper pasija van. Inkább arról lehet szó,hogy az átlagos külső mellé társul egy jó nagy önbizalom hiány, ami látszik rajtad és ez a kettő már nem szerencsés dolog . Ha te magad csúnyának tartod akkor ezt mások is észre veszik és tényleg sosem lesz párod. Gondolkodj pozitívabban hidd el,hogy te sem vagy rondább az átlagnál és már mindjárt jobb lesz !
2017. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Ja 28.
2017. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!