Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csúnya vagyok. Már nem tini,...

Csúnya vagyok. Már nem tini, felnőtt nő. Hogyan lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés

Már nem vagyok fiatal, de a csúnyaságom miatt nem lett párom. Kettesben megvoltam a férfiakkal, (gondolom "az" azért nem volt rossz velem ), de a társaság előtt nem vállalt fel senki. A legutolsó rossz élményem az volt, amikor a hátam mögött "szörny"nek neveztek. Sokat költöttem szépészeti beavatkozásokra, de azok csak pénzkidobások, átverések, nem beszélve arról, hogy az ezeket végzők is csak arról beszéltek, hogy ez a probléma velem, meg az stb.... Egy komplett arcplasztika segítene, arc implantátumokkal, ami sok millió forint, de annyim nincs.

Sajnos a karrierre is , mindenre kihat a külső:( Mostmár igazi remete életet élek, de vannak nehéz pillanatok, amikor úgy érzem, nem viselem el tovább ezt, nem bírom tovább....ilyen van most is...


2017. okt. 29. 20:11
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Amúgy biztos vagyok benne hogy többet nézed a médiaszrt mint kéne ,sőt egyáltalán nem kéne de te tudod.
2017. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy olyan rossz a helyzet, mint ahogy te hiszed.

Küldj egy képet, kérlek!

Nem ismersz, szóval nem kell félned. Én úgyis elfelejtelek majd mert nem azért vagyok itt, hogy ismerkedjek, hanem, hogy válaszolja. Szóval nekem nem számít, hogy ki vagy, és az sem, hogy hogyan nézel ki. Én minden elfogultság nélkül mondanám el a véleményemet.

2017. okt. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ . Felnőtt vagyok nem rinyalni akartam ... a népmesei történet tetszik érti h a külső vélemények alakítottak az önbizalmat mint minden itt író csúnya társamet is . Bar én magam senkit nem csunyaznek le sosem . Az is igaz h néha hozom az átlag szintet ha sokat fordítók magamra és higyjetek el olyankor élvezem h be tudtam illeszkedni és nem bámulnak meg . ( nincs beszólás sem ) sajnos ennyi energiát nem tudok minden nap beletenni . Sok válaszoló érti és tudja miről beszélek es az is nagyon építő akik azt írják h javitsak ne drága plasztikaval hanem egyediséggel . Erre nekem Oláh Ibolya a legjobb példa ha ismeritek mert ot valóban úgy feldobta az a design ... ha tudtok ilyet aki ebben segít az is érdekel . Nem éreztem haszontalannak h ide írtam sőt :) és én szvsz mindenkinek válaszoltam privátban ... kinek nem ?!
2017. okt. 31. 07:30
 34/45 anonim ***** válasza:
0%

# 33


Dehogy érdekel a segítség s dehogy válaszolsz mindenkinek...

2017. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Ezt miért írod? Irtam neked is. Meg is néztem az oldalát a hivatkozott személynek és köszöntem neked a segítséget. Mi hiányzik még szerinted?
2017. okt. 31. 12:18
 36/45 anonim ***** válasza:

# 35


Teljesen jogos s bocsánat, én néztem el a dolgot:)

Sok sikert hozzá;)

2017. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
7%
ne sajnáltasd már itt magad, én meg a nöknek nem tetszem csajom se volt soha, nem létfontossagu a párkapcsolat simán lehet élni nélkule is, örulj annak amid van másnak még annyi sincs.
2017. okt. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
0%

# 37


Befizessünk egy "leápolónőhöz", mert nagyon sajnáljuk, hogy még senkid sem volt, de biztosan nem sajnáltatásból írtad ki ugye....:DDD

2017. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

Nem azt kértem, hogy "sajnáljatok", hanem, hogy segítsetek...

Ronda vagyok, de nem hülye...az a baj, hogy ezt páran összemossák.

2017. okt. 31. 19:12
 40/45 anonim ***** válasza:

Nézd kedves kérdező! Hasonló cipőben jártam, mint te, férfiként: csúnya voltam,és boldogtalan. Aztán rájöttem, hogy csak az egyiken tudok változtatni. Nem mondom, hogy ez ilyen egyszerű, mint leírva, de hidd el, korántsem lehetetlen!

Azt írod: nem bírom tovább- tehát mélyponton vagy. Ebben az a jó, hogy lejjebb nem tudsz kerülni. Keress bármilyen kapaszkodót, vagy egyszerűen rugaszkodj el, és irány feeel! A visszafelé húzó énedre meg ne hallgass, szóba se állj vele! És találj minden napban valami pozitívumot. A semleges élményeket is felcimkézheted ekként. Szóval, ha a szépség nem is, de egy kis boldogság mindenkinek alanyi jogon jár-hát. Sok sikert!

2017. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!