Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme tovább így élni?

Van értelme tovább így élni?

Figyelt kérdés
Egy nagy feneketlen gödörben vagyok. Nincs kiút. értelmetlen az egész lét úgy, ahogy van. Van egy olyan párom aki akkor hagy cserben amikor a legnagyobb szükségem enne rá. Mindig akkor fordít hátat. Vesegörccsel fekszem, és nincs aki ajtót nyitna rám. A gyermekeim is magukkal vannak elfoglalva. Van értelme továbbígy? szürke minden.

2017. dec. 4. 12:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nagyon rossz, de sajnos innen mi csak a vélemenyünket tudjuk elmondani, amit vagy megfogadsz vagy sem. Nem vagy rá köteles.
2017. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem tipikusan annak az öntelt "ki ha nem én?" féle szülőnek tűnsz akitől minden gyerek meg akar szabadulni amint eléri a 18 éves kort. Láthatóan még most is benned van a tüske hogy mennyi idődet és energiádat ölted beléjük és most ezért kompenzálást vársz, "benyújtod a számlát." Csakhogy ezt ők is megérzik és ellenszenvvel fogadják.
2017. dec. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!