Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet, hogy soha nem lesznek...

Lehet, hogy soha nem lesznek barátaim és párom sem?

Figyelt kérdés

Bár még nagyon fiatal vagyok, az utóbbi időben rengeteget foglalkoztat az a gondolat, hogy mi van, ha teljesen magamra fogok maradni. Ezidáig még soha nem sikerült közel kerülnöm senkihez, sem barátilag sem pedig másként. Elég zárkózott vagyok, illetve csendes és gyakran szorongok is. A családomon kívül senki mással nem tartom a kapcsolatot. Úgy érzem mások furcsának, különcnek gondolnak, ezért nem is szívesen foglalkoznak velem. Néha annyira el vagyok keseredve és szomorú vagyok, amiért úgy tűnik, hogy egy ilyen személyiségű ember senkit nem érdekel és levegőnek nézik...


Mit gondoltok, van remény a számomra, hogy egyszer majd találok valakit, aki így elfogad és nem akar megváltoztatni?



2018. febr. 1. 20:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#10 Remélem igazad lesz, bár egyelőre nem sok esélyt látok rá.
2018. febr. 2. 20:21
 12/14 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben jártam.


Aztán ott voltak a szobatársaim, akik megtanítottak, hogy kell közösségben lenni. Aztán mivel nagyon sok zenét hallgatok, sokat járok bulizni, így ott meg is ismertem részegen olyan embereket, akikkel a mai napig jóban vagyok. Például, az első barátnőmet ask.fm-en ismertem meg, két évvel volt nálam idősebb.


Ő egy hatalmas visszajelzés volt, hogy igen, a társadalomban nekem is van helyem, attól független, hogy én a végtelenségekig alábecsülöm - alábecsültem magam. Igaz, rettentően sokszor érzem magamat "magányosnak", de ez csak azért van, mert rettentően társasági lény vagyok, és alapvetően az degradál le, ha nem megyek minden hétvégén valahová. Amíg nem voltam kolis, illetve középiskolás, csak az itthoni kis lyukamban ültem, a számítógépet nyomkodva, és nem beszéltem senkihez. Ennek is megvolt az előnye igazából, mert most van egy faxa szakmám. :)


Az ismerkedés nekem könnyen megy, azonban roppant válogatós vagyok, és sajnos beleestem abba a csapdába, hogy mindenkit az exemhez hasonlítottam. Őt szerencsére már elfelejtettem egy ideje, azonban még azóta sem sikerül mással a dolog... őszintén szólva, nem is tudom, hogy vágyom-e rá, meg lenne-e rá időm.


Szóval, hogy mit tehetnél lányként?

Hmm. Szerintem nem fogod elkerülni, hogy ne azt írjam, hogy próbálkozz más lányokkal barátkozni, akiken látod, hogy élnek is szociális életet, de nem a tablettás kisördögök, akik minden buli végén hazavitetik magukat valakivel.


19/f

2018. febr. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Jojomojo ***** válasza:
Biztos lesz barátod, aki nagyszerűen passzol majd hozzád. Ellentétben velem. Nekem ezt a játékot, amit életnek hívnak valószínűleg egyedül kell kijátszanom. 20F
2018. febr. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia. Meg csak 17 vagy es lany,en meg 25 es fiu, es nekem meg sosem volt se kapcsolat,se semmi.tehat akkor neked ven mag 8eved arra hogy leelozz.
2018. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!