Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 29 évesen se munkatapasztalato...

29 évesen se munkatapasztalatom, se barátnőm nem volt soha. Ráadásul túlsúlyos is vagyok, illetve kicsit beszédhibás, ezáltal még kevésbé van rám igény. Mennyire gáz, vagy hátrány ez egy állás megpályázásánál? Felvesznek engem így valaha, valahova?

Figyelt kérdés
Szakmám nincs. Depresszióval küzdök elég régóta.

2018. febr. 25. 20:25
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
78%
Már ne haragudj, de az elmúlt 10 évben mit csináltál, miből éltél? Keress munkát, mellette kezdj valami szakmát is tanulni. Kamuzni nem érdemes, mert sose tudhatod ki kit ismer, a kamusokat pedig sehol se szeretik. Mondd azt, hogy változtatni szeretnél az életedben, azért akarsz dolgozni, mellette pedig képezni akarod magad.
2018. febr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
55%
#21: 10 évig depressziós volt..
2018. febr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
65%

Zoé lett a gyakori új főgyökere.

Tényleg mindenhol osztja a rosszindulatú, értelmetlen tanácsait.

2018. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
68%
Valahol élvezkednie kell.... ha a világ telibe xarja....
2018. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
63%
Jogos :)
2018. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is rosszul vagyok már ha meglátom a nevét
2018. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 moozygoo ***** válasza:

1.Állásnál nem számít volt-e barátnőd.

2.Túlsúly se baj a legtöbb esetben, beszédhibával is lehet dolgozni...

Depressziódhoz 80%ban hozzájárul hogy 29évesen még semmit nem dolgoztál,javaslom minél előbb kezdj el dolgozni.

Piszok kevés hazsnos infot írtál magadról, javaslom tegyél össze egy normális,szép önéletrajzot és szórd szét,interneten rengeteg lehetőség van álláskeresésre hogy elkezd(profession,jofogas,stb).Munkaügyi hivatalban is sokat tudnak segíteni. Eleje lehet hogy piszok szar lesz,de elkell kezdeni és úgy munkatapasztalat is lesz. Hazudni meg tilos arról hogy 'itt-ott dolgoztál',piszok könnyen megtudják az igazat és ha kiderül nagy hátrányba kerülsz...Sok sikert remélem segítettem.

2018. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Biztos felvesznek valahova, csak keresni kell.
2018. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Véletlen elküldtem az előbb...

Még annyit akartam írni hozzá, hogy rakj össze egy normális életrajzot. Valahol csak töltötted eddig az idődet nem? Ha nincs munkatapasztalatod se szakmád, az elég hátrány, de ha mondjuk ezalatt az idő alatt tanultál, csak nem jött össze a diploma, mindenképpen írd bele, mert a "fekete lyukakat" senki nem szereti az önéletrajzba.


Ne hazudj. Előbb utóbb kiderül, és normális helyeken, ahol az számít hogy dolgozik az ember, nem az hogy kivel haverkodik, ott bizony nem szeretik a lódításokat, mert akkor nyilvánvaló, hogy nem lehet rád bízni semmit, mert nem vagy szavahihető ember.

Az, hogy depressziós vagy nem kell a munkáltató orrára kötni....

2018. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hol laksz és mit akarsz csinálni.


Budapest, vagy környékén simán felvesznek valahova. Nem lesz álommeló, de valamit biztosan össze tudsz ott alkotni.


Ha viszont vidék protekció nélkül, akkor bizony végjáték, és tényleg csak a gyártósor az ahova esetlegesen felvesznek majd.

2018. márc. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!