Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 29 évesen se munkatapasztalato...

29 évesen se munkatapasztalatom, se barátnőm nem volt soha. Ráadásul túlsúlyos is vagyok, illetve kicsit beszédhibás, ezáltal még kevésbé van rám igény. Mennyire gáz, vagy hátrány ez egy állás megpályázásánál? Felvesznek engem így valaha, valahova?

Figyelt kérdés
Szakmám nincs. Depresszióval küzdök elég régóta.

2018. febr. 25. 20:25
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Szétoltjátok attól nem lesz jobb helyzetben.

Az már egy jó dolog hogy felismerte a helyzetet és megpróbál változtatni rajta.

Van egy olyan mondás hogy sose késő...

Akkor sorolom a lehetőségeket:

Gyári betanított munka ha nincs a közeledben szépen elmész a munka után.Rengeteg olyan gyár van ahol kapsz szállást is.Előleget étkezési támogatást.Nem fogsz sokat keresni és a munka is nehéz lesz.

Eddig nem voltál bejelentkezve a munkügynél ?!

Ha még nem akkor menj el és regisztrálj mond meg hogy tanfolyamokra szeretnél jeletkezni pár hónap után elvileg be is hívhatnak ha nem akkor meg közmunkára kiközvetítenek az is jobb mint a semmmi...

2018. ápr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen ha semmit nem ír munkatapasztalatnak esèlytelen...

Igen valami kamut írjál be de azêrt ne fênyezd magad túlságosan.

Nem fognak utánajárni, hogy te most tènyleg dolgoztál e azon a helyen.

Èn kívánom, hogy találj munkát magadnak!

2019. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem, hogy valamit csak be kellene írni (hazudni) abba az önéletrajzba, mert ha meglátják, hogy 29 évesen teljesen üres neki az eddigi szakmai tapasztalat, rögtön lökik a kukába. Talán gyáraknál mondjuk nem számít, mifelénk keleten az is elég oda, ha tudsz olvasni. Persze minimálbérért és nem tisztán bejelentve.
2019. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!