Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak még rajtam kívül...

Vannak még rajtam kívül olyanok nő, akik a családi életet elcserélnék a szingli életre?

Figyelt kérdés

2018. márc. 20. 16:40
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom családos nőkre vagy kíváncsi elsősorban, de azért leírom, hogy én mit gondolok erről. Szingli vagyok és SOHA nem vállalnék gyereket. A házasságnak szerintem annyi értelme van, hogy ad egy kis biztonságérzetet, hogy ne a semmibe vállaljak gyereket, aztán lépjen le a kedves párom valaki mással a pár hónapos gyerek mellől. De mivel gyereket semmiképp nem akarok, ezért a házasságnak sincs értelme számomra.
2018. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Jól gondolokodsz.Kár hogy én csak most ismertem fel ezt.
2018. márc. 20. 19:04
 13/42 anonim ***** válasza:
Rabbi, tessék aludni menni
2018. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, szerintem csak ki vagy merülve fizikálisan és lelkileg is azért ez a véleményed. Anyaként ez természetes és megértem hogy így érzel. Nagyon strapás anyának lenni. Viszont később,nekem már nagyobbak a gyerekeim, mindent megengedek magamnak. Van hogy itthon alszanak apával én meg elutazok barátnőzni. Nagyon önállóak élvezik hogy sokmindent meg tudnak már csinálni nélkülem is.

1#es voltam.

2018. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
30%

Kicsik még a gyerekeid? Később sokkal könnyebb lesz.

Nekem 6 és 8 éves fiaim vannak, és kis túlzással, de kb mindenre van időm, amit szeretnék.


1-2 példa:


Főzni és takarítani együtt szoktunk, még jókat röhögünk is közben, és hamar megvan.


Reggelente korábban kelek, és elmegyek futni. Sport pipa. A havi 1 fodrásznál a férjem vigyáz késő délután a fiúkra. Kozmetikus a fodrásszal együtt van, ha nála vagyok, a fiúknak közben vágják a haját. Szépészet pipa.


Bármikor elmehetek este barátnőzni, a férjem otthon van, és ő is elmehet, akkor én vigyázok a fiúkra.


A férjemmel együtt is ki tudunk mozdulni, vagy nagyszülőknél alszanak a gyerekek, vagy bébiszitter jön.


Ebből azt akartam kihozni, hogy az ember bőven tud magára, barátaira, és a házastársára is időt fordítani, csak jól kell szervezni, és akarni kell.


Persze, ha épp egy 3 hónapossal vagy otthon, akkor erre még várni kell, de később sokkal könnyebb.


Én imádom a családomat, sosem választanám a szingliséget.

2018. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
84%

Istenem, vannak anyák, akik megbánják. Tisztelem azokat, akik fel merik vállalni. Az egyik legnehezebb dolog lehet bevallani ezt magadnak. Akik erőszakosan, gusztustalanul nyomatják, hogy szülj, szülj, azok is megbánták. Csak nem merik bevallani maguknak, mert nem lehet visszacsinálni. Attól még lehet jó anya, aki megbánta.


Ezért mondom mindig, inkább azt bánom meg, hogy nem szültem, mint azt, hogy szültem. Előbbiben egyedül szenvedek, utóbbiban mindenki körülöttem.

2018. márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
48%

Igen, bár csak egyedül lennék.


Gyerekem nincs, nem is lesz.

2018. márc. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
39%

"de annyival jobb annak aki nem is vállalt."


Hát köszi szépen a megerősítést, Én nem is bánom. Inkább tanultam és karriert építettem. 300 +-t keresek :)

Augusztusban megyünk Ibizára a haverokkal. És gond nélkül megtudok venni bármit ami kéne.


Majd gondolok rád a tengerparton. Tudom 0% és irigység.

De gyerek helyett talán Egyetemre kellet volna járnod és karriert építened. Akár igazgatóhelyes is lehetnél.

Már késő bánat. Látod látod mit ér a szabadság, mindent.

A melóhelyen kívül sehol nem kell helytállnod.


Azt tehetsz amit csak arasz. Pl 3 gyerekes ismerősöm soha nem nyaralt sehol külföldön és még egy mozijegyet is alig tudd megvenni. OH JAJ ! Hát ezt kéne bánnom.


29 F Szoftverfejlesztő.

2018. márc. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
11%

>Szoftverfejlesztő

>300e forintos fizuval menőzik 30 évesen.

Lmao

Ez még vidékes is kutyapiszok.

Vagy php pistike/js partizán vagy?

2018. márc. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
33%

Szerinted 300ezer sok? :D albérlet vagy anyádékkal laksz? Ha albi, akkor mennyid marad? Ha anyádnál, akkor meg gondolom nem fizetsz túl sokat.

A kérdező mondta,hogy nincs meg havi 300 ezre?

A pénzeddel sokat nem érsz,konkrétan akárhogy nézhetsz ki, a gusztustalan stilusod miatt sem kellenél.

És 300 még semmi..és szerinted ibiza? Csak neked nagy szám így a 21.sz-ban. Voltam kulonb helyen, megsem nagy a pofam.

Eretlen hulyegyerek.

2018. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!