Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak még rajtam kívül...

Vannak még rajtam kívül olyanok nő, akik a családi életet elcserélnék a szingli életre?

Figyelt kérdés

2018. márc. 20. 16:40
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
63%
19:19 te magad ismerted be hogy vannak rossz szülők. Ebből következően az értté válásnak nem feltétele a gyerekvállalás. Rengeteg felelőtlen, borzalmas szülő van a világon.
2018. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Nekem bar meg nincs gyermekem de mar vagyok ra keso jott el erre az ido elmultam 35 de azt hiszem most erzem azt h kene de meg mindig nem 100% lehet en vok a beteg de ahogy az egyik valaszolo is celzott ra rengetegen vallalnak be ugy gyereket hogy se egzisztencia se tanulas se karrier akkor abban a pillantban jo erzes volt mert...hat addig se kell dolgozni s amugy is a vilag legszebb elmenye..igen valoban ez nem is kerdes az anyasag a legszebb dolog az eletbe..de ahhoz hogy ezt elvezd kell egy stabil hatter egy egzisztencia egy karrier egy jol fizeto pozicio ahova 2 ev utan vissza varnak s egy stabil jol mukodo parkapcsolat megfelelo anyagi haterrel s az erett szemelyisegrol nem is beszeltem ha a felsoroltak kozul hianyzik par dolog mar nem elvezheto az anyasag a legtobbje titokban kicsit meg is banta nem is tudom mire szamitottak amugy..felcsinaltatom magam s lesz egy balek aki eltart egy darabig mert azert akarhogyis orokke nem eloskodhetunk kiveve a luxus felesegek..ergo elcseszte az eletet a fiatalsagat a tovabb tanulasat igy nem is lehet elvezni az anyasagot inkabb kinlodas az anyagiak miatt a holnap miatt a vajon mi lesz velunk h jovunk ki s hasonlo szep dolgok ami ranyomja a belyeget a kapcsolatukra s a gyereknevelesre is szerintem ezek a nok azok akik vissza sirjak ha nem is a szingli de a gyermektelen eletet.
2018. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!