Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az öngyilkosok hogyan győzik...

Az öngyilkosok hogyan győzik le az életösztönt, hogy megölik végül magukat, akár a nagy fájdalom, félelem ellenére? Mi kell ehhez?

Figyelt kérdés

2018. márc. 20. 22:55
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
93%
Mindenki fél a haláltól. Akkor lesz valaki öngyilkos amikor a lelki fájdalom a halálfélelem fölé kerekedik. Amikor csak azt akarjuk hogy csend legyen,nyugalom és főleg béke. Sokan gyáváknak tartják az öngyilkosokat,pedig óriási bátorság kell ahhoz hogy az ember eldobja az életét. Aki nincs benne az nem tudja mit él át egy depressziós.
2018. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem nem lelki fájdalom hanem mérhetetlen butaság. Mi bizonyitja hogy halál után jobb lenne?


Amolyan klinikai halálosok elmondasa szerint az öngyilkosok benne is maradnak abban a lelki allapotukban amiben voltak, azt látta az egyik hogy rengetegen mennek a fény felé miközben egyikük meg csak ujra es ujra es ujra öngyilkossagat ismételgette mint egy felakadt lemez es ki se lehetett mozditani hogy hé haver haladj te is.


Az élet pont hogy jokat tartogat. Ha ongyilkossag helyett a pozitiv gondolatokkal töltenék inkabb magukat fel mégha kilatastalan is de megfordul a vilag is.

Eleve halott az akinek nincs is élete. Legalabbis en ezt erzem ha padlon vagyok. Hogy csak egy zombi vagyok. Elkepzelem ilyen lehet halottan. Es mindig beleunok, de komolyan.nem hivsz fel senkit nincs kontaktod a vilaggal.

Es akkor jön az, hogy oke eddig ki voltam nyiffanva, tenyleg jo sz.r volt zombikent elni, most már az életet választom es kezdem a nyüzsgést. Vitamin, zene, képen röhögöm a sorsot vagy a bajokat ugy amblokk es hajrá csak azert is jokedvem lesz.


Es az valo igaz hogy minden fejben dől el!mert jönnek az események, uj remények, kiutak.

A padlohoz ill lefelé mindig csak a negativ gondolkodas vezet, semmi más. Láttál már pozitiv beallitottsagu öngyilkost aki örömmel megy meghalni? Ergo a saját beallitottyagodat agyadat tedd helyre. Ha senki sem, legalabb TE szeresd magad es segitsd magad es védd ovd magad, vigyazz magadra es csinalj inkabb egy bögre teát es mosolyogj. Minden ellenére.mert jobb lesz.

2018. ápr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Az elkeseredettség legcsúcsa, értelmét veszíti minden, nincs miért, nincs kiért, ha vannak is körülötted, már az sem érdekel, már az se számít, negatív minden.
2018. ápr. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
* semminek nem tudsz örülni, semmi nem tesz boldoggá, ki vagy égve, üres vagy.
2018. ápr. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én leiszom magam, azzal biztosan le lehet győzni. Miért kérdezed?
2018. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
16 évesen 3 hónapig készültem rá.Mindent elterveztem,búcsúleveleket írtam,szereztem 1 csomó gyógyszert,rendőrök se találtak meg.Mint látszik,nem jött össze.Azóta eltelt 20 év.Ez idő alatt sokszor eszembe jutott,de csak akkor mikor alkoholt ittam,és még borúsabban láttam mindent.Lehet hogy jobb lett volna ha anno sikerül,mert semmit nem értem el az életben.
2018. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én már legyőztem.
2018. dec. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Dehogy győzted le. Itt írsz még. Èn is nagyon szeretném legyőzni, mert nagyon kilàtástalan minden.
2019. nov. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Tesóm nyolcadik kísérleténél, alkohol hatása alatt lett valóban öngyilkos.

Hetedik kísérlete elött soha nem ívott szeszt. És hetedik és nyolcadik kísérlete közti bő másfélévben, nagyából felénél nem egész két hónapig.

A végzetes napon elment hajnalban a hipermarketbe, és alkoholt vett. Többé már nem jött haza.

2020. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Párkapcsolat miatt soha ne légy öngyilkos!

Inkább keress másik párt majd késöbb!

2020. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!