Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan közöttetek aki...

Van itt olyan közöttetek aki feladott mindent azért mert egyedül van?

Figyelt kérdés
Én feladtam mindent.Pedig voltak terveim,jobban fizető állás keresése,jogosítvány,autóvásárlás,saját lakásra hajtani de lemondtam ezekről.Egyedül nem látom értelmét az igyekezetnek.Pontosabban semminek sem látom értelmét.Sem a pénznek,sem a saját lakásnak sem az autónak,se új munkahelynek semminek.
2018. júl. 22. 23:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Most aztán jól megmondtad a magadét p.csfej.
2018. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Ha nem lesz senkim,hát ne legyen.Nem fogom erőltetni
2018. júl. 23. 17:38
 23/25 anonim ***** válasza:
Szánalmas,depis,kis bőgő majom vagy.Jobb is ha nem lesz senkid.Legalább egy nőnek sem kell melletted szenvednie.
2018. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Szia! én is hasonló cipőben vagyok mint Te! ne aggódj nem vagy egyedül.

Gondolkozok hogy egyedül éljek tovább, vagy alakítsam tovább a karrierem (jelenleg csak munkám van, valamennyi fizuval).

belső és külső tulajdonságaim nem túl alfa hímesek, így a nők nem keresnek, én meg nem keresem őket.


Én azt találtam ki hogy a karrierre koncentrálok, ha van pénz meg szerzel szakértelmet valamiben akkor lesz mibe fektetned.


Az előttem szólok azt mondják nő is lesz ha van pénz. meglátjuk. írj ha van kedved.

2018. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok. a kérdés írót ne sírósozzátok le, senki sem tehet róla hogy milyen körülmények alakították úgy az életét ahogy alakult. vannak olyan emberek akiknek van akaraterejük és vannak akiknek csak kevés, erről szintén nem tehetünk, nevelés kérdése.
2018. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!