Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan közöttetek aki...

Van itt olyan közöttetek aki feladott mindent azért mert egyedül van?

Figyelt kérdés
Én feladtam mindent.Pedig voltak terveim,jobban fizető állás keresése,jogosítvány,autóvásárlás,saját lakásra hajtani de lemondtam ezekről.Egyedül nem látom értelmét az igyekezetnek.Pontosabban semminek sem látom értelmét.Sem a pénznek,sem a saját lakásnak sem az autónak,se új munkahelynek semminek.
2018. júl. 22. 23:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%

De ők azt látják mid van jelenleg.

Azt fogják megkérdezni is. Nem azt hogy majd mire hajtasz miattuk. Azt úgyse hiszik el. Kapitalizmusban nem számítanak a szavak, sem az ígéretek. Itt mindenki bizalmatlan.

2018. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Velem az volt,hogy volt pénzem,házam,jól fizető munkahelyem,de mindig egyedűl voltam.Úgy semmi nem kötött helyhez.A munkahelyem meg jól fizetett,de amúgy unalmas volt.

Aztán elmentem egyszer egy horror circusba és úgy megtetszett a társulat,hogy csatlajoztam hozzájuk.ezzel lemondtam arról ,hogy családom lesz,mivel vándorolunk így ugyse nagyon tudnék ismerkedni. Eladtam a házam,mert lakókocsikba élűnk. Tulajdonképpen mindent otthagytam,és teljesen új életet kezdtem,de hoznom kellet áldozatokat. Nekem eddig megérte,mert jól érzem magam a társulattal.mintha lenne egy új családom.

2018. júl. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nincs ami motiváljon.Azt szerettem volna ha lesz egy barátnőm és ketten megteremtjük magunknak amire szükségünk van.
2018. júl. 22. 23:39
 14/25 anonim ***** válasza:
79%

Az ilyen sirankozó kisfiuktol menekulnek is anok, csak hogy tudd.......

Es ezt tudjak... hiaba lesz neked vagyonod, ezzel a szemelyiseggel meg akkor is menekulni fognak.....

2018. júl. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
71%

Ezzel az a baj, amikor megpillantod a barátnőjelölted, akkor ő majd azt fogja férfinak látni akinek sok pénze van, téged meg gyereknek fog tartani.


Mert tudod vannak vetélytársak is. Labdába nem nagyon fogsz tudni rúgni egy jó nőnél, ha nincs karriered.


De majd meglátod és megtapasztalod a saját bőrödön, ha nem hiszel nekem.:)

2018. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Semmi gondom nem lenne ha lenne egy barátnőm. Nem panaszkodnék mert egészséges vagyok,van munkahelyem,igaz albérletben lakok de ismerősnél és olcsón.Nekem csak az egyedüllét a bajom attól vagyok ilyen
2018. júl. 22. 23:48
 17/25 anonim ***** válasza:
62%
Bár én férfi vagyok, de meg tudom érteni, hogy ilyen rinyagép senkinek nem hiányzik.
2018. júl. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%
SOHA ne add fel a céljaid! Legyen ez az életed értelme!
2018. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Független nő vagyok,soha nem állnék le ilyen pasival.Tutira depressziós vagy és emellett még idióta is.
2018. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nem is kell hogy leállj velem.Eddig is kibírtam egyedül ezután is ki fogom.Ha meg nem így jártam
2018. júl. 23. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!