Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen pszichiátriai betegsége...

Milyen pszichiátriai betegségem alakult ki?

Figyelt kérdés
Sok éve egyedül élek, de eddig egészen jól bírtam. Szomorú voltam mindig is, ugyanakkor ennek ellenére általában el tudtam foglalni magam olvasással, tanulással, zenehallgatással, zenéléssel, néha egy kis sportolással stb. Most viszont valami megváltozott. Két lány tetszett mostanában és egyiket sem tudom megközelíteni, hogy barátkozzak velük. Mindkettő mutatta, hogy érdekelném és ez többször is megtörtént. Mostanában már nem is látom őket és egyébként is lehetetlen lenne. Nagyon ideges vagyok, fel-alá járkálok az udvaron vagy a szobában; hogy lecsillapodjak maszturbálni próbálok naponta elég sokszor. Mindig ugyanarra gondolok közben, ha valakit érdekel privátban elmesélem, mert az már szexuális tartalom lenne, de nem nagy dolog, normális szexuális érintkezésről van szó. Utána pedig méginkább nem bírok magammal, felkelek az ágyról és ordítok ahogy a torkomon kifér, néha odakint az udvaron. Botot ragadok és ütni kezdem vele magam, ma pl. úgy megütöttem a kezemet, hogy felszakadt rajta a bőr és vérezni kezdett. Ez már öncsinkításnak számít, ugye? Közben folyton arra a két lányra gondolok és a halál is megfordul a fejemben. Aki ért hozzá kérem adjon tanácsot hogyan tudnám ezt kezelni és mondja meg milyen stádiumba kerültem, mi várható szerinte ez után. Köszönöm szépen a segítségét! Kérem csak olyan írjon, akinek már van tapasztalata ilyesmiben vagy ért hozzá mert ilyesmit tanul, ilyesmivel foglalkozik.
2018. júl. 26. 20:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szent Ferenc nem alapított vallást...
2018. júl. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Az én olvasatomban ez szimpla kangörcs, amit már nem old a maszturbáció.

Menj el egy hivatásoshoz, vagy keress egy jó terapeutát mielőtt valaki másban is kárt teszel.

2018. júl. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy Szent Ferenc vallást alapított, azt mondtam megkorbácsolta magát a világ bűnei miatt, ne forgasd ki a szavaimat. Igen, ennek is megvan a veszélye, mivel mostmár nem bírom tovább és a lassan 7-8 éves egyedüllét azt érte el bennem, hogy meggyűlöljem az embereket.
2018. júl. 27. 08:40
 14/19 A kérdező kommentje:
De sokk valószínűbb meg fogom mérgezni vagy fel fogom akasztani magam, mivel másokat bántani nem akarok.
2018. júl. 27. 08:48
 15/19 anonim ***** válasza:
55%

Oké, tedd azt. Vagy most mit vársz, hogy mindenki kezdjen el sajnálni, és visszatartani, hogy jaj te szegény, ne legyél már öngyilkos, mert nem tudtál megdugni két lányt! Ugyan már :D


Egyébként is össze-vissza beszélsz, nem tudom, hogy jönnek a világ bűnei és Szent Ferenc a kangörcsödhöz, és ehhez pedig az, hogy minden embert utálsz, de új vallást akarsz alapítani. Most akkor mi van? Mindenesetre azon ne csodálkozz, hogy nem kellesz a nőknek, ha úgy viselkedsz, mint egy 10 éves.

2018. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#15: Hehe, köszi! Ez cuki volt, iszok rá egy kólát! Oh igen, ezt szeretném nagyon, mert egy aranyos kis szeretetre méltó házikedvenc vagyok akit sokat kell cirógatni! Olyan vagyok mint egy cica csak férfi kiadásban. Tényleg, ó az a két lány, már nem tíz évesek, úgyhogy semmi esélyem náluk sajnos. Az egyik: hosszú szőke hullámos haj, bociszemekkel! A másik: félhosszú barna, nyuszifülekkel.
2018. júl. 27. 14:26
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem egy olyan barátra van szükséged, ki mély szeretettel fordul feléd. Persze ilyen ember nem terem minden fán, de sajnos sem a szobád fala, sem a kerti virágok nem fognak elkezdeni gondoskodni a lelkedröl.

Ha pesti vagy, s van kedved egy hozzád hasonlóval ismerkedni, írj!


25f

2018. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
szerintem túl sok az energiád. Sportolsz valamit? Ha nem, akkor ideje lenne elkezdeni:) Ha egész nap a hegyekben jársz, estére nem fogsz maszturbálni az 5. nap után:) Amúgy lehet a hormonszinted magasabb, a sok farokveréstől. Az is növeli az energiaszintet. A véradás is megoldás lehet, de azt csak 53 naponta lehet, neked szerintem hetente kéne, hogy megnyugodj. Szóval energiatúltengésed van. Ha csinálnál valamilyen intenzívebb sportot, akkor energikus csajokkal is összefuthatnál, akik le tudnának fárasztani:)
2018. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, aki normálisan szólt hozzá, nagyon sokat segített mindenki válasza. Utolsó hozzászóló: ez érdekes aspektus, eddig erre nem gondoltam, utána fogok nézni tényleg mi a helyzet ezzel a hormonszint dologgal.
2018. aug. 1. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!