Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti miért nem vagytok sikeresek...

Ti miért nem vagytok sikeresek a nőknél/férfiaknál?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én régen ugyan olyan bajban voltam ezügyben,mint itt ti is,szóval,ha tudjátok,hogy miért nem sikerül egy párkapcsolat akkor miért nem változtattok ezen?:)

Szóval a fenti kérdés csak álca.:D


Én 20 éves fiú vagyok.


Régen rengeteget voltam itt és pontosan ugyan ilyen kérdéseket tettem fel,mint ti.


A kérdésetekben benne van a válasz,szóval jól tudjátok,hogy mi a probléma.


.


De ti miért használtok kifogásokat? Mert ezek csak FÁJDALOMCSILLAPÍTÓK.

Írjátok le ide nekem kérlek,hogy ti miért vagytok sikeresek az ellenkező nemnél! Teljesen biztos,hogy tudok választ adni.



Tudom én,hogy mikor arra gondolsz,hogy miért stagnál az életed és miért nem teszel érte az az önfejlesztés pokla,de ez nagyon jó dolog.


Én segíteni szeretnék nektek,mert tudom,hogy milyen szörnyű ez az állapot,amiben az itteni kategóriában lévő emberek vannak.

:)


Én aztán tudom,hogy miről beszélek.


Az egész kiskorom borzasztóan telt a társas ami a társas kapcsolatokat illeti és még most is rengeteg utóhatása van és még korántsem tökéletes még.


Én régen feküdtem az ágyamban és csak simán sírtam a sötétben és egyfolytaban csak azt gondoltam,hogy ez szar,az szar,úgy rossz,ez nem fog menni stb



Itt leírhatjátok nekem azokat a dolgokat ami miatt rosszul érzitek magatokat.


"Miért gondolod azt,hogy a pároddal boldog lennék,ha magaddal sem vagy az?"


2018. dec. 31. 21:55
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim válasza:
Én impotens vagyok.
2018. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Akkor keress aszexuális nőt.
2018. dec. 31. 21:58
 3/53 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyenen agyalnod fiatal vagy még. Én például mindig elrontottam ezért nem jött össze semmi. 22/f
2018. dec. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel már a parkapcsolat,en masoknak szeretnék segíteni most.:D
2018. dec. 31. 22:06
 5/53 anonim ***** válasza:
13%
Nem vagyok hajlandó hízlalni senkinek az egóját, és ezt a nők nem nagyon szeretik.
2018. dec. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
#5 Neked nincs is nagyon valaszom,mivel te akkor tudatosan nem akarsz nőt ezek szerint. :)
2018. dec. 31. 22:09
 7/53 anonim ***** válasza:
57%

Azért,mert nem próbálkozom!Félek a kudarcoktól a fájdalomtól,a szomoruságtól,bánattól.

Soha nem szólitottam meg nöt ezzel a céllal!


Félek attól,hogy nem tudok neki megfelelni vagy esetleg kevés vagyok. Attól,hogy nem tudnám a bennem lévö szeretetet átadni.

Az a baj,hogy depressziós vagyok sok éve.

Minden napom szomorusággal és öngyilkos gondolatokkal telitett. Igy senkinek sem tudok örömet adni. stb.

f24

2018. dec. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
hátrányos helyzetű
2018. dec. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
#7 Te mar jobban is állsz,mint az emberek nagyja. Bevallod magadnak,hogy mi a baj és miért nem sikerül. Egy kerdesem lenne toled,hogy mi problémád van ami miatt öngyilkos szeretnél lenni? Ne nekem mond meg,hanem magadnak azt,hogy miért ne lehetne azon változtatni?:)
2018. dec. 31. 22:13
 10/53 anonim ***** válasza:
Csúnya és aszexuális vagyok
2018. dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!