Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem írnak a lányok...

Miért nem írnak a lányok nekem sem itt, sem más oldalakon?

Figyelt kérdés
Korábban 5 lánnyal is leveleztem.Most az 5-ből egyik sem ír.Facebookon is írtam egy szimpatikus lánynak,énekes egyébként,jó hangja is van de nem túl ismert és ő sem ír vissza.Nem is látta az üzenetem.A tököm tele van már,hogy nem levelezik velem senki.
2019. jan. 25. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 A kérdező kommentje:
Lehet velem van a baj de ha rám rámír valaki és normálisan teszi azt arra én reagálni szoktam mégha idegen is az illető.Meg akkor is ha nincs róla kép.A lányok meg akikkel leveleztem,nem hiszem el hogy hetek óta nem voltak fönt neten hogy ne látták volna hogy írtam nekik.Én ha levelezek valakivel nem szállok ki csak úgy.De biztos velem van a baj.
2019. jan. 25. 23:46
 22/78 anonim ***** válasza:
100%
Nem válaszoltak, tedd túl magad rajta.
2019. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 A kérdező kommentje:
Eleinte nem volt gond,leveleztünk,ismerkedtünk aztán egyszercsak eltűntek.Nem én szálltam ki,ők szálltak ki.
2019. jan. 25. 23:54
 24/78 anonim ***** válasza:
100%

Megesik.

Ha elmondták a 'kilépésük' okát, akkor nincs kérdés, ha meg nem, elkönyvelheted őket modortalannak.

2019. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 A kérdező kommentje:
Nem mondták el.Tudod az az egyik baj az internetes társkereső oldalakkal hogy sokmindent meg lehet csinálni amit az életben nem.Egyszerűen nem válaszolni,letörölni,letiltani,ilyeneket.
2019. jan. 26. 00:06
 26/78 anonim ***** válasza:
100%

Baromi nehéz lehet azt érezni, hogy senki sem akar veled beszélni és nem érdekli, hogy magányos vagy. Nincsenek barátaid/osztálytársaid, akik tudnának segíteni a magányosságérzet enyhítésében?


Mi a helyzet a családoddal velük sem tartod a kapcsolatot?

2019. jan. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 A kérdező kommentje:
Itt nemcsak rólam van szó.Hanem arról is hogy úgy csinálnak az emberek mintha az aki ír nekik nem is ember lenne.Mintha egy tárgy lennél akibe beletörölték a lábukat és mennek tovább.Az internet jó lehetőség lenne pedig a kapcsolatteremtésre de az emberek sajnos elcseszik.
2019. jan. 26. 07:22
 28/78 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ismerkedj élőben.

Suli, munkahely, sport központok, rendezvények, stb.

2019. jan. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
93%

#10

Akkor nem az egymillió emberben, hanem benned van a hiba.

2019. jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
74%

#21

Lány vagyok, nekem kb heti szintem 5-8 ismeretlen ír rám, és kb a felének nincs is profilképe. És még ott vannak a tanáraim,barátaim, rokonaim, és egyáltalán nem hat meg ha egy idegen( akinel csak jóesetben van fent egy kép róla) annak én nem szoktam visszaírni, és leszarom, hogy mennyire esik neki rosszul...lehet h 50 éves, lehet h pedofil, lehet h egy 10 éves unatkozó gyerek,pszichopata stbstb. Oké, hogy te mindenkinek örülsz aki rád ír,mert magányos vagy, de másnak van elég gondja,meg tud elég emberrel beszelgetni.

(Na most pontozz le nyugodtan)

2019. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!