Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem írnak a lányok...

Miért nem írnak a lányok nekem sem itt, sem más oldalakon?

Figyelt kérdés
Korábban 5 lánnyal is leveleztem.Most az 5-ből egyik sem ír.Facebookon is írtam egy szimpatikus lánynak,énekes egyébként,jó hangja is van de nem túl ismert és ő sem ír vissza.Nem is látta az üzenetem.A tököm tele van már,hogy nem levelezik velem senki.
2019. jan. 25. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 A kérdező kommentje:
Nem szoktam bunkó lenni senkivel csak aki velem bunkó.És nem arról van szó hogy nem akarok ismerkedni,hanem pont arról hogy akarok.
2019. jan. 31. 10:19
 72/78 anonim válasza:
80%
kérdező te egy pszichopata vagy.
2019. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:

Azert mert kibirhatatlan vagy


Szerinted senki másnak nem lehet igaza csak neked


Nem is csodalkozok rajta ha nem ir neked senki

2019. febr. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező olyan mintha te nem lennél normális :'D
2019. febr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 A kérdező kommentje:
Ti nem vagytok normálisak ha szerintetek ez jó így.Ha valaki ír nekünk egy üzenetet és nem hülyeséget ír meg nem provokálni akar minket a minimum hogy reagálunk rá.
2019. febr. 1. 11:53
 76/78 anonim ***** válasza:
Basszus mar. 70 valahány válaszon keresztül írták neked, hogy ku**ara nem kötelező egy lánynak se visszaírni neked, ki is fejtettük, hogy miért, de te még mindig csak az igazad az hajtogatod. G**i idegesítő vagy.
2019. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen hogy képes vagy ezen rágódni ennyi ideig. Amúgy nem is csodálkozom hogy egyik lány sem ír neked.
2019. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
100%

Még az interneten is egy nyomorék vagy, el se tudom képzelni hogy milyen lehetsz a való életben


De inkább jobb is hogy nem tudom


Nem is csoda ha egy csaj se ír neked

2019. febr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!