Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem írnak a lányok...

Miért nem írnak a lányok nekem sem itt, sem más oldalakon?

Figyelt kérdés
Korábban 5 lánnyal is leveleztem.Most az 5-ből egyik sem ír.Facebookon is írtam egy szimpatikus lánynak,énekes egyébként,jó hangja is van de nem túl ismert és ő sem ír vissza.Nem is látta az üzenetem.A tököm tele van már,hogy nem levelezik velem senki.
2019. jan. 25. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nemtől függő dolog. Mindkét féltől mocskos dolog.
2019. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 A kérdező kommentje:
Persze,csak mondom hogy nekem lányok nem hazudtak még soha a korukat illetően.Amúgy volt egy nő ismerősöm aki mesélte hogy sokáig levelezett egy férfival,aztán eljött a nap hogy találkozzanak és nem is úgy nézett ki a férfi élőben mint a képen.Tehát másnak a képét tette fel,úgy ismerkedett.
2019. jan. 27. 22:44
 63/78 anonim ***** válasza:
100%

#56

Neked kar bármit is írni,mindenre van kifogásod, és a szemedbe mindig csak az a szar, aki nem ír vissza.

2019. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 A kérdező kommentje:
Nem mindegy hogy miért nem ír vissza.
2019. jan. 28. 20:01
 65/78 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy úgy veszed, hogy akinek írsz, az a lekötelezetted, és tartozik neked válasszal. Pedig nem. Nem normális dolog idegesnek lenni attól, hogy egy tőled független ember nem úgy reagál neked, hogy az számodra kedvező legyen.
2019. jan. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:

Tudod miert nem irt vissza neked?


Mett melletted vagy 10 fiuval levelezett, aztan lehet, hogy az egyikkel ossze is jottek, a tobbi meg leszarja


Menj buliba ismerkedi, ne a neten szenvedj

2019. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 A kérdező kommentje:
A buliba meg azt mondanák menjek föl a netre,ne ott a buliban szenvedjek.
2019. jan. 30. 17:05
 68/78 anonim ***** válasza:

És te mindig azt teszed, amit egy random ember mond?

Neten én senkivel nem alakítottam ki fontos vagy akár több, mint fél éves kapcsolatot.

Ellenben rengeteg barátom van, mindegyiküket a való életben ismertem meg.

2019. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem írsz érdekes dolgokat.


Pl.: gyakrak kezdik bénább fiúk olyan mondatokkal, hogy “hogy vagy”, “mit csinálsz” “mizu” stb...


Én a tinderről kb 5 napja beszélek egy lánnyal. Elég aktívan gyorsan chatelünk. Már átmentünk a facebookra és csak ma kérdeztem meg először, hogy milyen volt a napja... mert most először számított relevánsnak.


Egy random idegentől nem tudsz ilyeneket megkérdezni :)


Meg sokan nem tudják fenntartani a beszélgetést.

2019. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:

Kifogas mindig van, neked semmi se jo


Lefogadom ha valami olyat ir egy csaj ami neked nem tetszik akkor bunko vagy vele aztan meg vagy sertodve mert nem ir vissza


Koltozz a déli sarkra ott nem kell ismerkedni senkivel

2019. jan. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!