Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Srácok, nektek milyen érzés...

Srácok, nektek milyen érzés volt az este egyedül hazakullogni?

Figyelt kérdés

Sokan ismerjük a forgatókönyvet. A haverokkal ittál pár pohárral, majd jött az ötlet, hogy menjetek bulizni. El is indultatok, bár legbelül tudtad, hogy úgyse lesz ebből sem semmi jó. Megérkeztetek, kifizetted a belépőt, leraktad a cuccodat. Időhúzásként még ittál 1-2 kört, elmentél mosdóba, beszéltél ismerőssel, csak hogy ne kelljen nekikezdened a bulinak. Azonban nem tudtad a végtelenségig halasztani.


Elkezdtél táncolni, próbáltad megjátszani, hogy jól érzed magad. Bár igyekeztél meggyőzni magad, hogy most sikerülni fog, a tudatod legmélyén biztos voltál benne, hogy ez az este sem lesz más, mint a többi. Mert valójában utáltad az egészet. Irigykedve és gyűlölködve néztél más srácokra, akiknek a kezei között éppen egy fiatal csaj volt. Utáltad az egész művi, műanyag, megjátszott közeget, és pontosan tudtad, hogy ez a hely sem más, mint egy szexpiac, ahol te nem tudsz labdába rúgni. Próbáltál felkérni lányokat, persze nem sikerült. Próbáltál beszélgetést kezdeményezni, eredmény nélkül. Már a köszönésedre is a csajok teljesen elutasító magatartást vettek fel. Az egész nem tartott tovább 1-2 óránál, de te egy örökkévalóságig tartó megaláztatásnak és szenvedésnek érezted az egészet. Egy idő után már gyengült a lelkesedésed. Meg sem próbáltad eljátszani, hogy tetszik a rendezvény. Az utolsó időszakban már csak álltál a tánctér szélén, keserűen bámultad a táncoló párokat, és magadban elátkoztad az egészet. Végül beletörődve az újabb reménytelen estébe, elindultál haza. Alkohol állapotban, keserűen, boldogtalanul lefeküdtél aludni, és nem láttad a jövőt.


Ki hogyan élte ezt meg?



2019. márc. 2. 02:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Akik írták hosszabban hogy élik meg ezeket a bulikat, azoknak elmondom a valószínű jövőt, merthogy én is végig csináltam ezt, és mintha rólam meséltek volna.

Nem részletezem, de biztos vagyok benne hogy 90%ban ismerem azt ami a lelketek mélyén van, szóval még pár év, és ha lesz párotok, ha nem (nekem volt) belefáradtok majd ebbe, az összes párkapcsolattal kapcsolatos dolog egy nagy 0 lesz, majd, mert ha megkapod akkor sem fog annyit jelenteni mint amennyit kellene, így az esetleges sikerek is csak csalódást okoznak majd. Sz@r ügy, tudom milyen így szinte kívülállóként végig nézni ahogy a legtöbben természetességgel élnek, buliznak.

2019. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad és viselkedj úgy, mint egy ember, ne úgy mint egy kutya! Ki nem állhatom (és nyugodj meg a többi nő sem) az ilyen behódolós, szerencsétlen ágrólszakadt barmokat, akik (ahogy írtad) álldogálnak a diszkó sarkában kezükben sörrel és részeg révedező szemekkel bámulják a csajokat és arról álmodoznak, hogy jaaaajjj bárcsak egy lány boldoggá tenné engem is mint a többi fiút itt. Szedd össze magad és TE TEDD MAGAD BOLDOGGÁ, és ne a diszkóban a lányoktól várd el?!?!?! Hogy akarsz boldog lenni egy lánnyal, ha magadat sem szereted!?!? SZEDD ÖSSZE MAGAD!

És ne úgy nézz a nőkre mint valami csoda lények, akiknek nyelvén te meg nem szólalhatsz. Magadat helyezd előtérbe, ne egy "varázslatos, tündéri" csajt!!!

Férfi kell, nem egy maga alá hugyozó, piás, dezodoros, önbizalom hiányos rakás szerencsétlenség.

2019. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy így kiakadtam, különben biztos cuki lehetsz, csak egy kicsit elveszett. Tényleg jó tanács, hogy magad helyezd előtérbe, először egyedül légy boldog, és csak később egy nővel. :) Bocsi, hogy lehordtalak!
2019. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!