Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Felmerül egy nagyon komoly...

Felmerül egy nagyon komoly kérdés. Csupán azért, mert egy képzetlen, buta nőnek jó testi adottsága van, miért gondolja azt, hogy az egzisztenciálisan fejlett, okos, gazdag férfihez illik?

Figyelt kérdés

A legtöbb jó testi adottságú nőnek alig van agya, de nem is kell képeznie magát, mert a romlott világunkban, elég segget adnia, és cserébe terülj-terülj asztalkám van neki. A nemek közötti különbségek és lehetőségek nem reálisak.

Vagyis megfordítva a szót: Miért kéne igazság szerint egy szegény férfinek képeznie magát? Azért mert csak így kaphat feneket? A fenék nem egyenlő azzal , amit megkapnak cserébe a nők. Ez egy rossz rendszer , ami kialakult a 21.században. Elvannak kényesztetve a nők és ez nem jó, mert természetesnek veszik a dinom-dánom gazdagságot és lenézik a szegényebb embereket.


2019. márc. 15. 09:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem, akinek nincs sok agya, az te vagy :D
2019. márc. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
42%
Igazad van teljes mértékben. Bàr ez csak a buta nökre igaz. Ök nem tudnak màst tenni mert màsképp pokol lenne az életük. Nem akarnak fizikailag dolgozni, elfàradni. Az okos nö màr màs, az tanul és megáll a sajàt làbàn ha szép ha nem. És nem kell màsokon élösködnie.
2019. márc. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
72%
Az az igazi probléma, hogy a kevésbé dekoratív, buta nők is okos, gazdag férfit akarnak.
2019. márc. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
68%
Talán nem is annyira buták a nők... Biztos nem foglalkoznak ilyen öntelt pasikkal.
2019. márc. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
89%
Hiányzott már egy jó bombanős kérdés
2019. márc. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
58%
Ma pont rossz napom van,de most megnevettettél. :D Feldobtad a napomat.
2019. márc. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
37%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__9..

Ezt is te írtad, ugye?


Kedves Kérdező! Amit te itt is, és a másik kérdésedben is leírtál, az nem komoly kérdés. Ez egy sztereotípiahalmaz, amit kevés és rosszul szűrt tapasztalatodra alapozol. Ha így folytatod, az életminőséged nem lesz valami fényes: magányos leszel. Ez a célod? Felnőtt ember nem hibáztat másokat a nyomoráért, hanem adaptálódik a változó világhoz.

2019. márc. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem komoly kérdés. Ez csak neked komoly és fontos kérdés, látszik a kategóriából is.

Vannak olyan nők, amiket leírtál, de a világ nem fekete-fehér, ráaádsul nem tudom, észrevetted-e már, de ha ezen keseregsz és sehova nem vezető kérdéseket teszel fel, a gondod nem fog megoldódni.

valami miatt mindent a külsőségekre vezetsz vissza, nem fogadod el, hogy két általad nem ismert ember közt lehet akár szerelem is (hűha), csak te nem tudsz róla, mert felületesen, kívülről szemlélsz, és ráadásul megkeseredett ember vagy, aki ugyanazt a mintát AKARJA látni mindenhol.

Nem tudom, mi a bajod, csúnyának tartod magad, vagy csóró vagy, vagy mi, de egyik se akadélyozna meg abban, hogy megtaláld a szerelmet. Ami megakadályoz benne, az ez a gondokodásmód, ami egy idő után úgy áthatja a lényedet, hogy kilométerekre érezhető és mindenki elkerül miatta.

Te tulajdonképpen nőgyűlölő lettél a nagy elméletgyártásban. Nagyon veszélyes dolog. Emiatt fogsz egyedül maradni, ha nem térsz magadhoz. A hiba nem mások készülékében van, hanem a tiedben.

2019. márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
84%
De jó nekem, h saját fenekem van, már születésem óta megvan! Minden nap használom, üldögélésre például tök jó.
2019. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
Az átlagembereket megtudod etetni ezzel, de az okosokat nem. Ezt akkor mondhatnád, ha rám akarnának mászni a szép nők, de én utasítanám el őket. Nincs rá egyértelmű bizonyíték, hogy a pénz határozza meg a nőket. Ezért a felelősséget elbújtatják és az én hibámmal magyarázzák meg a problémámat. Eljöhet még az a világ, ahol labdába nem rug a szép nő.
2019. márc. 15. 09:39
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!