Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Felmerül egy nagyon komoly...

Felmerül egy nagyon komoly kérdés. Csupán azért, mert egy képzetlen, buta nőnek jó testi adottsága van, miért gondolja azt, hogy az egzisztenciálisan fejlett, okos, gazdag férfihez illik?

Figyelt kérdés

A legtöbb jó testi adottságú nőnek alig van agya, de nem is kell képeznie magát, mert a romlott világunkban, elég segget adnia, és cserébe terülj-terülj asztalkám van neki. A nemek közötti különbségek és lehetőségek nem reálisak.

Vagyis megfordítva a szót: Miért kéne igazság szerint egy szegény férfinek képeznie magát? Azért mert csak így kaphat feneket? A fenék nem egyenlő azzal , amit megkapnak cserébe a nők. Ez egy rossz rendszer , ami kialakult a 21.században. Elvannak kényesztetve a nők és ez nem jó, mert természetesnek veszik a dinom-dánom gazdagságot és lenézik a szegényebb embereket.


2019. márc. 15. 09:10
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom elképzelni, milyen lehet ilyen nyomorult életet élni, mint ez a szerencsétlen. Mindenki gonosz, h*lye, rosszindulatú, álnok, kapzsi, felszínes, buta, stb. Borzalmas élete lehet a kérdezőnek, és ez most egyáltalán nem vicc.
2019. márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
90%
Miért zavar az téged,hogy neki milyen elvárásai vannak? Ha annyira akarsz szerezni egy szép nőt,vagy bombanőt,akkor tegyél érte,és ne másokat hibáztass mert neked nem jut. Azért tenni kell.
2019. márc. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 A kérdező kommentje:
Miért kell tenni? A szép nő mit tesz érte, hogy megkapjon valakit az ágyába? odaadja a fenekét. Már ugranak is rá. Tőlem miért nem elég az , ami a lábam között van? Itt már ki is buktál.
2019. márc. 15. 10:46
 24/62 anonim ***** válasza:
82%

Azèrt kell,hogy vègre fèrfi legyèl.

De ez a baj mondom nem látod a fejedben van problèma.

Nem èrted az baj,magadèrt kellene tenned de mivel se cèlod se megfelelő gondolkodasod pontosan ezèrt nem fogsz elèrni semmit az èletben nőket sem.

2019. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
75%

A szèp nő elmondanàm kemènyen edz,diètàzik,tudja mi kell a fèrfinek tudja mit kell nyùjtania.

Te tudod hogyan kell egy nővel bànni?

2019. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
90%
Vagyis neked szex kell? Akkor incel vagy,ennyi az egész. Szexre pedig ott van a prosti. Prostik között is sok a szép. Miért nem mész egyhez is? Akkor levezetheted ezt a frusztráltságot,és hatalmas dühöt. És nem nem elég,ami a lábad között van. Ahhoz tenni kell,hogy legyen párkapcsolatod,és a szép nőnek nem a külső a fontos. Akinek a külső a fontos,az te vagy. Egyszóval egyedül itt te vagy a felszínes,nem más.
2019. márc. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom te volnál a történetben a "szegényebb ember", akinek nem jut szép fenék.

Fura lesz, amit mondok, de én nem vagyok különösebben gazdag, sem különösebben jóképű. Vagyis átlagos férfinak tartom magam. Rendes munka, diploma. A feleségem piszok jó nő, ráadásul okos is. És nincs elkényeztetve. Vagyis nem követel milliós ékszereket, luxusautókat, drága nyaralásokat. Maga végzi a házimunkát is, nincs bejárónőnk. Átlagos életet élünk.

Persze lehet, hogy neked azok a hölgyek tetszenek, akik csak úgy érzik jól magukat, ha mindig tökéletes a hajuk, friss a manikűrjük és épp most jöttek ki a kozmetikustól. Az mondjuk más, mert az ő külsejükbe rengeteg időt és energiát kell beletenni. És persze pénzt. Napi 2 óra edzés + kozmetika + fodrász meg tudomisén, hogy mi minden hogy férne bele 24 órába, ha a nő 8 órát dolgozik, gyereket nevel és háztartást vezet? Egy ilyen luxusélet drága ám.

Csupa jószándékból mondom, hogy képezd magad, tanulj, csiszold a helyesírásodat és próbáld meg leküzdeni a frusztrációdat, ha valaha párt akarsz találni, mert ezzel a gyűlölködéssel nem lehetsz valami vonzó a másik nem számára.

2019. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 Miss Endzsi ***** válasza:
77%
Edzem bogaram, figyelek rá a makrotápanyagok bevitelére, tudom, mi kell a páromnak, festem a körmöm, sminkelek, nézem mi áll jól nekem, megtanultam elbűvölő lenni, csábító, odafigyelek, hogy mindig egyenes legyen a hátam, legyen tartásom. Nagy hangsúlyt fektetek a külsőmre, belsőmre. Folyton tanulok.
2019. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 Miss Endzsi ***** válasza:
63%
És ezek nem drága dolgok, amiket felsoroltam, nem úgy kell elképzelni, hogy havi szinten komoly kiadással járna.
2019. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem operáltasd át magad nővé. Levágatod a fütyköst(nem kár érte, mert a kérdéseidből ítélve úgysem működik), a sörhasadat kicsit feljebb tolják, hogy mellek legyenek belőle, leborotválod a szakmunkás bajszod, megnőveszted a hajad és kicsit edzel fenékre. A mostani pörköltszaftos atlétádat és féknyomos gatyádat lecseréled egy koktélruhára, meg egy tangára, és máris élhetnéd az általad olyannyira irigyelt szép nők életét. Csak ezt előtte beszéld meg anyukáddal, nehogy megijedjen, amikor egy idegen lányként lát majd meg a szobádban.
2019. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!