Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Felmerül egy nagyon komoly...

Felmerül egy nagyon komoly kérdés. Csupán azért, mert egy képzetlen, buta nőnek jó testi adottsága van, miért gondolja azt, hogy az egzisztenciálisan fejlett, okos, gazdag férfihez illik?

Figyelt kérdés

A legtöbb jó testi adottságú nőnek alig van agya, de nem is kell képeznie magát, mert a romlott világunkban, elég segget adnia, és cserébe terülj-terülj asztalkám van neki. A nemek közötti különbségek és lehetőségek nem reálisak.

Vagyis megfordítva a szót: Miért kéne igazság szerint egy szegény férfinek képeznie magát? Azért mert csak így kaphat feneket? A fenék nem egyenlő azzal , amit megkapnak cserébe a nők. Ez egy rossz rendszer , ami kialakult a 21.században. Elvannak kényesztetve a nők és ez nem jó, mert természetesnek veszik a dinom-dánom gazdagságot és lenézik a szegényebb embereket.


2019. márc. 15. 09:10
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
100%
Miért etetitek a trollt? Azért csinálja, mert figyelmet kap, és csak adjátok alá a lovat. Feleslegesen érveltek, hiszen 2016 óta nyomja a hülyeségét, és senkire nem hallgat. Másrészt pedig feleslegesen koptatjátok a billentyűt, mert amikor a kérdései törlésre kerülnek, a jól odamondott szöveg is eltűnik.
2019. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 Miss Endzsi ***** válasza:
Hátha egyszer beadná a derekát.
2019. márc. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:

Hát beadhatnád , ahelyett hogy a pénzre vágysz.

Hiába magyarázkodtok, élőben a hájas pacékokkal is elmennek a szép nők. Kullognak mellettük a strandon. mert azoknak mercijük van , meg sok pénzük. Itt a pénz dominál. Dubajban még a teniszlabdát és fellőtték a szép nők seggébe, pénzért bármit megtettek. Szinte mind egy kaptafa. Csak képmutatóak , fáj az igazság. Fáj beismerni, hogy pénz nélkül, nem fekszenek.

2019. márc. 15. 11:24
 34/62 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Nem mondtam soha, hogy a pénzre megyek, ellenkezőleg, elmondtam, mi számít igazán. Látod, még mindig nem érted, olvasd el újra, és újra, amíg fel nem fogod, meg nem világosodsz.
2019. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha te szerinted így van,Akkor miért nem teszel azért hogy több pénzed legyen? Miért törődsz bele olyanba,amit nem akarsz?
2019. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 róbert dávid ***** válasza:
Igazad van,énis igy gondolom
2019. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
Én még olyan embert nem láttam, aki buta, de okos társat szeretne. Gazdagot azt igen, de az okosból annyit fog fel, hogy "má megint valami könyv van a kezébe hát minek az"...
2019. márc. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
Okos izzóra kerestem rá, mért ezt a kérdést dobta fel?
2019. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 A kérdező kommentje:
Ezek aztán a megoldások, Miss Endzsi a nagy szájkaratés.
2019. márc. 19. 17:24
 40/62 anonim ***** válasza:
Komolyan nem unod még a trollkodást? Lassan 6 éve jársz ide pofázni a baromságaidról, meg az elborult világnézetedről
2019. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!