Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szociális fóbiám van, és nem...

Róbert dávid kérdése:

Szociális fóbiám van, és nem kellek egy nőnek se?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy már annyi erőfeszitésemet felemésztette az egész nő szerzés hogy beleőrülök. szorongok állandoan ha egy nővel kell beszélnem,és ezért inkább eltaszit magától mert tudja hogy milyen félénk vagyok. Probálkozni,probálkozom még de hiába mert mindig jönnek azzal a szöveggek,hogy majd eljön az igazi,ne add fel. Beleuntam,mióta is probálok már nőt szerezni? 3-4 éve ez alatt semmi nem sikerült. Szűz vagyok 28 évesen senki nem volt még belém szerelmes,pedig én nagyon vágyom rá. Terápia talán megoldana valamit,hogy jobb esélyekkel induljak a nőknél,de nemtudom. annyira kilátástalannak találom a helyzetemet,tudom sok a panasz de van igazán okom rá.Szerintem interneten be se lehet nőzni,élőbe meg egyáltalán nem megy nekem,össze rándul a gyomrom és azt hiszem mindenki engem néz közben. Hiába dolgoztam is,ott sem sikerült felszednem egy nőt se.Nem akarok igy élni,tudom én lennék az egyetlen aki változtatni tudna ezen de nem megy. Akik tetszenek nők azok vagy nem irnak vissza,vagy le pattintanak.Zsákutca. Ha van itt a burán valami casanova,nem is kell annak lenni csak ért a nő szerzéshez nyugodtan irjon,nagyon szomorú vagyok és csalódott :( 28/F

2019. márc. 15. 13:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szövegértés egyes. Ülj le, fiam.
2019. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
52%

Te vagy a legújabb ügyeletes hisztikirály?

A kommentjeid alapján megérdemled, hogy egyedül vagy.

2019. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
kussolj,te most menő vagy mert megmondtad a frankót?
2019. márc. 15. 16:36
 14/25 A kérdező kommentje:
neten mindenkinek nagy a szája
2019. márc. 15. 16:37
 15/25 anonim ***** válasza:
50%
Újabb troll a porondon...
2019. márc. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
35%

"A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozás/termék/weboldal népszerűsítéséért, reklámozásért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!"


A kussolj szerintem trágár, a válaszod sértő. Jelentselek? (:

2019. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
53%

"neten mindenkinek nagy a szája"

Ja, azt tudom. Itt vagy például te, aki a valóságban egy élettelen nyomoronc, de itt mégis be mersz szólni mindenkinek

2019. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
azért mert nincs sikerem a csajoknál nem vagyok élettelen nyomoronc :D
2019. márc. 15. 17:16
 19/25 anonim ***** válasza:
45%
Jól van, inkább menj és verd ki.
2019. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Majd találsz egy férfit, akinek gyereket szülhetsz. Mi van, ha nem is a nőktöl félsz, hanem az hogy a társaságukban ráébresz szivesebben szülnél gyereket, mint nemzenél.
2019. márc. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!