Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy élnek az olyan emberek...

Hogy élnek az olyan emberek akiknek nincsenek barátaik?

Figyelt kérdés
2019. márc. 29. 13:50
1 2
 11/16 bogenschutze válasza:
44%
Ne halgass a magányosokra,szerezz barátokat! Szebb lesz az életed.
2019. ápr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nehéz így belegondolni, de sajnos van egy olyan érzésem hamarosan meg fogom tapasztalni, 2 gyerekkori barátom volt, tényleg oda- vissza segítség, el tudtunk együtt menni csavarogni biztonságban! Mindketten mennek külföldre, én még tanulok..

Ti életetek hogy sikerült hogy ilyen helyzetbe kell lennetek?

2019. ápr. 1. 15:17
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barátaim sajnos nincsenek, mármint igaz barátok, hanem csak "haverok", akikkel beszélek és ha ugyanoda megyünk, akkor együtt megyünk, nem egymás után pár méterrel. Szerintem ez az egész két irányú utca. Mindenki azt mondja, hogy fogadjam el a másikat olyannak, amilyen. Ez nagyrészt meg is van, mivel nincs hova mennem beszélgetni, ha valakinek a társaságát elutasítom, így nem tudok úgy válogatni, mint akik után tömegek rohannak. A kétirányú utca azt jelenti, hogy egymást el kell fogadni. Én teljesen normálisnak tartom magam, fizikailag is átlagos vagyok (sovány, közepes testmagasság, naponta 2x zuhanyzom stb, de gondolom itt nem erre vagytok kíváncsiak :D), de valahogy hiába fogadom el a többit olyannak, amilyen, engem nem tudnak elfogadni. Ez a legszomorúbb. És nehéz kikerülni ebből a körből, pedig már nagyon vágynék egy jó társaságra, akik nem bélyegeznek meg olyannak, amilyen nem is vagyok. Az igaz, hogy az érzéseimet nehezem mutatom ki, de jó lenne néha egy jóízűt nevetni valaki mással. :/
2019. ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én amióta lepattintottam a régen jó fej,de mára unalmassá váló barátaimat sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb vagyok,mint valaha!Régen nagy társasággal jártam bulizni,és utáltam,h akkor indultunk,amikor már mindenki bátorra itta magát,és persze haza is együtt kellett jönni,ha már együtt mentünk!Elegem lett a sok irigykedőből,h nekem csak megszületni v nehéz,amiben van igazság,de mindenért keményen megdolgoztam a sok naplopóval szemben!Most oda és akkor megyek,amikor kedvem van,és ami a legfontosabb:soha senkinek nem kell megfelelnem,csakis saját magamnak.Tök gáz,h a legtöbb ember fél egyedül lenni,nekem ez sose jelentett problémát,sőt:már elég régóta jobban érzem magam egyedül-de sosem magányosan-,mint bárki mással!:)
2019. ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A#10- nek ment egy zöld kéz:)

De a kérdésre válaszolva: teljesen jól elvagyok barátok nélkül.

Az embernek vannak különféle hobbijai, és eltelik az idő.

Egyáltalán nem érzem magam magányosnak, pedig 3 éve (betegség okán) nem mentem ki a lakásból. Unatkozni csak az tud, akit semmi nem érdekel.

2019. ápr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Dolgozom és a maradék szabadidőmben pedig az általam szeretett hobbik töltik ki.Olvasok,zenét hallgatok,sorozatot és filmet nézek és múzeumba járok.
2019. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!