Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Melyik jobb, összejönni...

Melyik jobb, összejönni valakivel aki nem tetszik, vagy egyedül maradni?

Figyelt kérdés
Tetszem egy kövér,fogatlan lánynak.Én sem vagyok valami szép,ezért arra gondoltam hogy össze kéne jönni vele hogy ne legyek egyedül.Szerintem a párkereséssel is úgy van mint a munkahellyel.Ha minden kötél szakad,el kell vállalni bármilyen munkát mert kell a pénz.Ugyanígy van a párkereséssel is.Az ember ha nem néz ki jól nem válogathat.Össze kell jönnie olyannal is,aki nem tetszik neki.Vagy szerintetek ne jöjjek össze vele,ha nem tetszik? Akkor se ha nála szebbet úgyse találok?
2019. ápr. 17. 11:10
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Én egyszerűnek tartom magam.Nekem nincs kisugárzásom amivel meg tudnék fogni egy csinos lányt ezért maradnak a kevésbé csinos lányt.Tulajdonképpen még ennek is örülhetek,hogy egy kövér,fogatlan lánynak tetszem.Még mindig jobb mintha senkinek sem tetszenék.
2019. ápr. 17. 12:04
 12/23 anonim ***** válasza:
86%
Elég undorító másik ember kihasználása, csak mert nem bírod ki egyedül.
2019. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Soha nem fogom megérteni a társfüggő embereket. Valami önértékelési zavarotok lehet, esetleg nem tudjátok lekötni magatokat egyedül és unatkoztok vagy én nem is tudom. Én már 5 éve szingli vagyok és teljesen jól el tudom magam foglalni, sőt, gyakran úgy is érzem, hogy nincs elég szabadidőm, mert annyi mindent akarnék csinálni, de melózni kell, stb.

Ha még egy nőt is belevennék ebbe, akkor már tényleg alig lenne szabadidőm és magánéletem.

2019. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem akarom kihasználni.Én örömöt okoznék neki azzal ha összejönnék vele.Ha visszautasítom az egyikünknek se lesz jó.Akkor ő is egyedül lesz továbbra is meg én is.Meg lehet tudja is hogy nem tetszik, csak nem érdekli.
2019. ápr. 17. 12:29
 15/23 A kérdező kommentje:
13-as szükségünk van a nőkre.5 éve szingli vagy,de gondolom nem akarsz egyedül megöregedni.
2019. ápr. 17. 12:31
 16/23 anonim ***** válasza:
69%
Hogy érted, hogy szüskség van nőkre?Az ágyban...és ha ő többet akar, tényleg beléd szeretett,hogy esne neki,hogy csak használod mert épp nincs más akivel jobb lenne..
2019. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Miert teszel fel egy kérdést,ha csak szajkozod a magadet?

Latod hogy senki nem ért veled egyet

2019. ápr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

#15

Miért ne? Engem nem zavar. Simán le tudom magam kötni, nem kell ahhoz nő.

2019. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Már válaszoltam az 1. oldalon, de ha ennyire ragaszkodsz ahhoz, hogy inkább választod ezt a ronda lányt, aki fogatlan (ami ellen nem mellesleg tehet is), de semmit nem érzel iránta, vagy tovább keresgélsz, és találsz magadnak olyan társat, aki valami miatt meg is érint. Én az utóbbit választanám.

Hogy tudnál úgy együttélni valakivel, akihez abszolút semmilyen formában nem vonzódsz? Ne legyél kicsinyes. Ronda, ronda között is óriási különbségek vannak. Találkozhatsz olyan lánnyal, aki hiába nem szép, de valamiért megfog. Erre nem gondolsz? Inkább elköteleznéd magad valaki mellett akár évekre? Mi értelme van?

Ha mégis úgy döntesz, ahogy leírtad, akkor beszéld rá, hogy együtt elmentek fogorvoshoz. Fogatlan lánynál nincs rondább. Felőlem lehet kövér, ha ápolt, de ha rohadnak a fogai, kizártnak tartom, hogy kellene valakinek. Neked ezek szerint megfelel?! Nézz már magadba, tényleg tudnál vele élni? Kétlem.

2019. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Egyedül maradni. Ezerszer is. Nem vagyok hajlandó annyira kétségbeesetté válni, hogy lejjebb adjam az elvárásaim. Ha pedig soha senki nem üti meg a mércét? Akkor így jártam. Van élet a dugáson kívül is.
2019. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!