Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Melyik jobb, összejönni...

Melyik jobb, összejönni valakivel aki nem tetszik, vagy egyedül maradni?

Figyelt kérdés
Tetszem egy kövér,fogatlan lánynak.Én sem vagyok valami szép,ezért arra gondoltam hogy össze kéne jönni vele hogy ne legyek egyedül.Szerintem a párkereséssel is úgy van mint a munkahellyel.Ha minden kötél szakad,el kell vállalni bármilyen munkát mert kell a pénz.Ugyanígy van a párkereséssel is.Az ember ha nem néz ki jól nem válogathat.Össze kell jönnie olyannal is,aki nem tetszik neki.Vagy szerintetek ne jöjjek össze vele,ha nem tetszik? Akkor se ha nála szebbet úgyse találok?
2019. ápr. 17. 11:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ès mi lenne ha nem külső alapján választanál? Csak egy ötlet. Tudom hogy nem teljesen mindegy a külső, de vannak sokkal fontosabb dolgok is egy emberben.
2019. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Talán ha csak annyi lenne a baj vele hogy kövér,lehet hogy tetszene.De ez hogy fogatlan is visszataszító.Ennek ellenére lehet hogy össze kéne jönni vele.Ki tudja mikor tetszem valakinek legközelebb.Lehet hogy soha.
2019. ápr. 17. 22:19
 23/23 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nincs pénze megcsináltatni a fogait.Ha tízezerért megcsinálnák neki,talán annyit még ki tudna fizetni.
2019. ápr. 17. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!