Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek is hiba volt hogy...

Szerintetek is hiba volt hogy a villamoson a velem szemben ülő lányt nem szólítottam meg, miközben egyszer rámmosolygott és tüsszentett is?

Figyelt kérdés
Gondoltam mondom neki hogy egészségére hátha elindul egy beszélgetés de nem tettem.Többször is egymásra néztünk abban az 5 percben amíg egymással szemben ültünk a villamoson aztán leszállt.Megbántam hogy nem szóltam hozzá.
2019. jún. 18. 11:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Most kit érdekel egy random lány? Nem is tudsz róla semmit. Majd megszólítasz egy másikat.
2019. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen csak ritka hogy szemez velem egy lány.Szerintem ez most egy jó alkalom lett volna az ismerkedésre.Ki tudja mikor lesz legközelebb ilyen.
2019. jún. 18. 11:30
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Elbénáztad, mondhattad volna, h egészségére és elkezdte volna mesélni, h allergiás, v megfázott és ebből már lett volna valami..
2019. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen 3-as igazad van.Amikor tüsszentett egyet akkor kellett volna megszólalnom.
2019. jún. 18. 11:33
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
hát ha azt se mered mondani hogy "egészségére" akkor nagyon félénk vagy! Én idősebb létemre mindig csak pozitiv visszajezéseket kaptam tiniktől is, ha udvariasan szóltam hozzájuk.
2019. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Na igen. Ez már elúszott, majd legközelebb.
2019. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Már az is ritka hogy egy lány leül velem szembe.Legtöbbször férfiak ülnek le vagy senki.
2019. jún. 18. 11:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha tüsszentett és előtte már összenéztetek, akkor k rva nagyon hibáztál, hiszen ez lett volna a belépőd hozzá. Mondhattad volna, hogy egészségedre és utána már beszélhettetek volna. Ajj barátom, sokat kell még tanulnod arról, hogyan szedjél fel csajokat! Be kellett volna próbálkozni, aztán legfeljebb nem jön össze, mert azért félre is lehet értelmezni az "összenézést".
2019. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Ez semmit nem jelent. Lehet csak idegesitetted es igy jott ki rajta. Itt az a kérdes jo pasi vagy e vagy nem?? Ha nem akkor ugyse lett volna eselyed.
2019. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
Amúgy mi vagy te? Quasimodo? Vagy mi? annyira nem lehetsz csúnya, ahogy itt előadod magad!
2019. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!