Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek is hiba volt hogy...

Szerintetek is hiba volt hogy a villamoson a velem szemben ülő lányt nem szólítottam meg, miközben egyszer rámmosolygott és tüsszentett is?

Figyelt kérdés
Gondoltam mondom neki hogy egészségére hátha elindul egy beszélgetés de nem tettem.Többször is egymásra néztünk abban az 5 percben amíg egymással szemben ültünk a villamoson aztán leszállt.Megbántam hogy nem szóltam hozzá.
2019. jún. 18. 11:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kár a múltom rágódni, lesz még holnap is, ki tudja? Biztos vagyok benne hogy a sors össze fog hozni titeket, például holnap is menj ezzel a villamossal esetleg egész héten, gondolom azért meg jegyzetet hol szált le?

Ha van időd szálj le ott és várj, tuti egy idő múlva meg fogod látni, legközelebb ne hogy el szúrd nekem :-)

Pozitív légy mindig, negatív dolgokat nagyon gyorsan felejtsd el, például mai nap az már pozitív hogy rád mosolygott egy lány, szemeztetek, jó érzést váltott ki benned.

Hajrá hajrá :-)

2019. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Most éppen buszon ülök de semmi:(
2019. jún. 18. 14:25
 13/15 anonim ***** válasza:
Hasonló szituban voltam nemrég 2× is, férfiként. Ha van kölcsönös szimpátia, akkor érdemes megpróbálni a dolgot.
2019. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért el ne keseredj, lesz még alkalmad ismerkedni. ;) Sőt, ki tudja... nem lehetetlen, hogy újra találkozz vele.
2019. jún. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Saját élményemből kiindulva, lehet, hogy azért mosolygott zavarában, mert tüsszentenie kellett.Dehát ugye nem mindig sikerül visszatartani.Hasonlóan jártam egyszer. Utaztam a busszal hazafelé, szemben velem fiatal srác, meg amúgy is elég sokan voltak a buszon. Bámultam kifelé és gondolkoztam, közben valami vicces hülyeség jutott eszembe és már éreztem hogy leküzdhetetlen röhögőgörcs fojtogat.Kínomban rámosolyogtam a srácra, aztán próbáltam a röhögéssel küszködést köhögésnek álcázni, ami sajnos csak fokozta a dolgokat, végül kitört belőlem a nyerítés. Tök egyedül utaztam, szerintem nem kicsit néztek hülyének, de azért még utaztam vagy három megállót, hangosan vihogva egymagamban.Nem tudom, a srác mikor tűnt el és mennyire hagytam benne maradandó nyomot : (
2019. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!