Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Visszahúzódó lányok/Gamer...

Visszahúzódó lányok/Gamer csoport?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez a kettő jó kombó lenne? Visszahúzódó srác vagyok, aki nem szereti a mai kis trendis kis szelfizgetést, bulizgatást, alulöltözött lányokat stb és ezzel nem is vagyok egyedül, mint srác. Arra gondoltam hogy egy gamer csoport máris egy közös dolog lenne, csak nem tudom erre hol lehetne szerezni embereket, és hogy a lányok is vevők lennének-e rá. Amúgy eleve nem egy olyan csoportot szerveztem ami kifejezetten arra megy ki hogy az ember fél nap alatt párt találjon mint valami szar társkereső, az már nekem erőltetett és ROSSZ lenne, én például random szeretnék egy mellettem örökre kitartó hűséges lányt találni (persze nem az a nagycsöcsű dekorált webkam előtt üldögélő "gamerlány" típura gondoltam, ezt tisztázzuk!) viszont ahoz meg ugye nem lehet egy helybe várni, és mivel én is az a fajta vagyok aki nemjár el otthonról és nem szeretek/tudok emberekkel beszélgetni (legalábbis ha 1-2 nél több emberről van szó vagy korombeliekről) ezért ez az ötlet tűnik jónak, elfogadhatónak. Ha lehet ne olyan stílusba válaszoljatok ahol lehordjátok a kérdezőt hogy csak dugni akarok stb, mert ez nem igaz, legalábbis az én esetemben biztos nem csak erre megyek ki. Szóval ha lehet a válaszokat normális, és ne paraszt, lenéző stílusba, de azért őszintén írjátok meg. Végülis, biztos vannak olyan lányok, akik szeretnek a gép előtt lenni, a másik kérdés, hogyan és hol lehetne elérni az ilyen embereket? Egy gamer csoportba benne vagyok, de természetesen a tükör előtt pózolgató alulöltözött, rendi bulizgatós lányokon kívűl nem sok mindent látni, már ha egyáltalán látni.. A páva srácokról meg inkább ne is beszéljünk..

2019. júl. 23. 16:01
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
Ha az én barátom írkálna nem érdekelne. Mert megbízok benne....megbíznék benne.
2019. júl. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
Mindenre van esélyed, de az esélyt meg kell ragadni. Nem szépítek én semmit, sőt, még durvábban is mondom, amit mondani akarok.
2019. júl. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Az a része hogy jókat mond rólam stb még tetszene is bár ilyen nem lesz, de már az a része hogy fiúkkal írkál stb, hát ne is haragudj de az ilyen nem hűséges.. Választani kéne egy fiú között.. Végülis mindegy, mert ugyan úgy a 0-án vagyok, és én már beleuntam ebbe az egészbe...
2019. júl. 24. 00:37
 34/51 anonim ***** válasza:

Van különbség a között, hogy egy haverjának mémeket küldd és a között, hogy neked írja hogy "szerelmem, édes bogyókám, te vagy a napom és a csillagaim, életem sugara". Mármint mémeket még nem veszik megcsalásnak, ha jól tudom. Vagy azt, hogy kitárgyalják melyik McDonalds burger a legfinomabb. Vagy hogy a fiú megírja, hogy a szomszédok füves cigit szívnak. Barátok beszélgetnek, nem szerelmesek flörtölnek. Ez csak túlreagálás. Ismét csak: ha kilépnék az eszméletlenül kicsi konfortzónádból és nyitnál, rájönnél hogy a lányok nem ugranak rá minden farokra amit szembejön velük. Az, hogy fiú és lány nem lehet barát egy akkora hülyeség mint innen Egyiptom. Te se vonzódsz minden lányhoz a földkerekségen, a lányok se vonzódnak minden fiúhoz. Felesleges választani egy fiút, amikor az egyik fiú teljesen más szinten van, mint a másik. Különben is mit vársz el? Legyen ellenséges a férfi kollégákkal a munkahelyén? Legyen hűvös és távolságtartó az összes fiú osztálytársával? Meneküljön minden férfi elől? Nem lehet elzárkózni a másik nemtől.

Dude, ha a nullán vagy, emeld fel magad, menj oda a lépcsőhöz és tornázd fel magad az első lépcsőfokra. Nehéznek tűnik, de nem az.

2019. júl. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
Én megértem, hogy nehéz bíznod valakiben, hogy attól függetlenül, hogy más nemű barátja van, nem fog lelépni vele. De bizalom nélkül nincs kapcsolat. Bizalom nélkül nem lehet egészséges párkapcsolatot kiépíteni. A bizalom és a kommunikáció a kettő alapkő. Egyszer el kell ereszteni a félelmeket amikhez annyira ragaszkodsz és leugrani a mélybe és bízni abban, hogy a párod elkap. Ha nem, akkor fel kell állni, leporolni magad és továbblépni. Mert nem ez lesz a világvége.
2019. júl. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
Hát igen, szerintem igenis rohadt nagy szar, fiú lán barátság nincs. beszéltem egy lánnyal aki majdnem találkozott velem, ahogy megemlítette hogy van egy fiú barátja, én mondtam neki hogy fiú barátok nincsenek, és a fiú is max barátságot akar megmondta. Másnap (ahogy én azt mondtam) a fiú szerelmet vallott neki és insta tiltás. Na, ezek után én mégegyszer nem fogom elhini ezt a hülyeséget, és én se fogok beszélni egyetlen lánnyal se, már ha lesz egyáltalán barátnőm.. Én ezt nem hiszem el, az ember egyetlen barátot/barátnőt válasszon magának, és azzal legyen, ne ilyen "csak barátokkal" beszélgessen.. Én nekem ez elviselhetetlen lenne.. De mindegy, úgy sem lesz ebből semmi. Amúgy aranyos vagy hogy próbálkozol rávenni a te véleményedre, de ezekbe nagyon nem tudok igazat adni...
2019. júl. 24. 00:55
 37/51 A kérdező kommentje:
00:53 - De nekem a világ vége, és ha a szinte egyetlen családtagom nem lenne súlyos beteg már réges rég eret vágtam volna a miatt ami nemrég történt velem. Tudom hogy senki nem fog kitartani mellettem, a normálisnak tűnő lányok is csak hazudozni és ígérgetni tudnak, semmi mást, csak eldobni a másikat mint egy darab szart, ahogy a barátok is csak hátbaszúrni és kihasználni.. Arra jó vagyok hogy megvegyek az egyiknek is valamit, de az hogy velem jöjjön mondjuk 2 órát (internet..) arra már kevés vagyok.. Sajnos ez az egész nekem felejtős...
2019. júl. 24. 00:58
 38/51 anonim ***** válasza:

Figyu, egy lány-fiú nem a világ. Tudod hogy az osztályomban hány szingli lány van, akinek fiú barátaik vannak? Sok. Szerelmet vallanak? Nem, az osztály nagy része szingli. Tudod nekem hány fiú barátom van? Nem mondom hogy sok, de elég. Eszükbe jutna szerelmet vallani nekem? Nope, ki is jelentették. Vannak fiúk, akik azért barátkoznak, hogy összejöjjenek a lánnyal. És vannak még többen, akik simán csak haverkodnak. És van még ezer példa. Gyakorin is mindig feljön a "fiú-lány barátság vaan?" kérdés, mindig jönnek válaszok hogy igen, én és x barátom/barátnőm soha nem jönnénk össze.

Lehet egy barátot/barátnőt választani, de annyi mindenről maradnánk le. Mennyi érdekes ember van, akivel barátkozhatunk, élményeket szerezhetünk. Korlátozni ezt egyszerűen értelmetlen. Elszalasztunk egy lehetőséget, amivel gazdagíthatnánk az életünket. (Arról nem is beszélve, hogy mi történik ha összeveszünk az egyetlen barátunkkal/barátnőnkkel :P)

Másik: kinézet alapján nem lehet személyiségre következtetni. Csak azért mert egy lány normálisan néz ki nem lesz szent :P Plusz sok lány van a világon. Nem mindegyik hazudik. Vannak lányok, akik megfelelnének neked. Igen, keresni kell. Igen, lesz, hogy csalódsz. De tovább KELL lépni. Semmit nem érsz el az egyhelyben toporgással.

Most a világvégét jelentheti az, hogy nincs barátnőd. De gondolj bele, amikor másodikos voltál ugyanúgy világvégét jelentett egy semmitmondó feketepont az üzenőfüzetedben. Mit csináltál? Fejlődtél, túlléptél, és már nem jelenti a világvégét. Egy idő után, ha tényleg kicsit erőlteted magad, a barátnő-hiány se fogja a világvégét jelenteni.


Csak azért, mert kicsi korunktól úgy nevelnek minket, hogy a boldogsághoz szükség van egy párkapcsolatra, nem lesz igaz. Csak azért, mert kiskorodtól kezdve azt mondják, neked jár az igazi minden erőfeszítés nélkül, nem lesz ez igaz. És ez nem azért van, mert "nincs esélyed" van. Ohohoó nagyon is sok esélyed van.

2019. júl. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:
Rossz példa volt, én voltam az egyetlen aki sose énekelt és egyenesen kértem az egyest mindenre mert feladtam. De oké értem a lényeget.. De én nem akarok többet csalódni. Úgy se lesz több esélyem még csak megismerni se egy lányt se mert már nem irogatok mindenhova a csodára várva, mert ilyen nem lesz. ha meg esetleg mégis amit kétlek és még egyet csalódok, akkor végzek magammal, bár lehet az az egy sem kell már hozzá, mert egész nap vannak ilyen gondolataim, lehet másoknak hülyeség de én egy ember miatt akarok élni aki viszont szeret mindennél jobban ahogy én őt, de úgy tűnik ilyen gondolata senki másnak nincs, így pedig nincs más kiút.. Változni pedig nem fogok.. kár volt kiírni ezt a kérdést, igy csak +pár ember aki hülyének néz, már várom a privát kérdéseket hogy mikor akasztom fel magam... (Előre válaszolok, 1 éven belül meglesz, nyugi... Remélem aki eddig ilyet kívánt az most megkapta a választ rá...)
2019. júl. 24. 01:13
 40/51 anonim ***** válasza:

Hol laksz, eskü elrugdoslak pszichológushoz.

Nem megoldás az öngyilkosság. Lehetnek jobbak a dolgok. Igen, néhány dologról le kell mondani. De így működik egy párkapcsolat. Néhány dologról lemondasz, hogy a másik boldog legyen, cserébe ők is lemondanak pár dologról, hogy te boldog legyél. Kicsit kéne a jó irányba elmozdulnod. Kicsit kéne rájönnöd, hogy egy emberért élni nem jó dolog, nem érdemes, üres, értelmetlen.

2019. júl. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!