Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Visszahúzódó lányok/Gamer...

Visszahúzódó lányok/Gamer csoport?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez a kettő jó kombó lenne? Visszahúzódó srác vagyok, aki nem szereti a mai kis trendis kis szelfizgetést, bulizgatást, alulöltözött lányokat stb és ezzel nem is vagyok egyedül, mint srác. Arra gondoltam hogy egy gamer csoport máris egy közös dolog lenne, csak nem tudom erre hol lehetne szerezni embereket, és hogy a lányok is vevők lennének-e rá. Amúgy eleve nem egy olyan csoportot szerveztem ami kifejezetten arra megy ki hogy az ember fél nap alatt párt találjon mint valami szar társkereső, az már nekem erőltetett és ROSSZ lenne, én például random szeretnék egy mellettem örökre kitartó hűséges lányt találni (persze nem az a nagycsöcsű dekorált webkam előtt üldögélő "gamerlány" típura gondoltam, ezt tisztázzuk!) viszont ahoz meg ugye nem lehet egy helybe várni, és mivel én is az a fajta vagyok aki nemjár el otthonról és nem szeretek/tudok emberekkel beszélgetni (legalábbis ha 1-2 nél több emberről van szó vagy korombeliekről) ezért ez az ötlet tűnik jónak, elfogadhatónak. Ha lehet ne olyan stílusba válaszoljatok ahol lehordjátok a kérdezőt hogy csak dugni akarok stb, mert ez nem igaz, legalábbis az én esetemben biztos nem csak erre megyek ki. Szóval ha lehet a válaszokat normális, és ne paraszt, lenéző stílusba, de azért őszintén írjátok meg. Végülis, biztos vannak olyan lányok, akik szeretnek a gép előtt lenni, a másik kérdés, hogyan és hol lehetne elérni az ilyen embereket? Egy gamer csoportba benne vagyok, de természetesen a tükör előtt pózolgató alulöltözött, rendi bulizgatós lányokon kívűl nem sok mindent látni, már ha egyáltalán látni.. A páva srácokról meg inkább ne is beszéljünk..

2019. júl. 23. 16:01
1 2 3 4 5 6
 51/51 A kérdező kommentje:
Nekem nem menne az agyamra, és ha nem jó benne hát nem lehet mindenki jó mindenbe, tanítani kell és az élmény a fontos. Nekem sose menne agyamra, legalább 8 éve nem megy agyamra a gép 0-24. Engem is ki kéne rángatni ha menni kéne valahova, de közösen is meg lehet beszélni mikor hova. Ha neked ilyen apró dolog mint hogy nem jó egy játékba, kifogás, akkor az nem igazi szeretet lenne a pároddal szerintem
2019. júl. 24. 13:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!