Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Visszahúzódó lányok/Gamer...

Visszahúzódó lányok/Gamer csoport?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez a kettő jó kombó lenne? Visszahúzódó srác vagyok, aki nem szereti a mai kis trendis kis szelfizgetést, bulizgatást, alulöltözött lányokat stb és ezzel nem is vagyok egyedül, mint srác. Arra gondoltam hogy egy gamer csoport máris egy közös dolog lenne, csak nem tudom erre hol lehetne szerezni embereket, és hogy a lányok is vevők lennének-e rá. Amúgy eleve nem egy olyan csoportot szerveztem ami kifejezetten arra megy ki hogy az ember fél nap alatt párt találjon mint valami szar társkereső, az már nekem erőltetett és ROSSZ lenne, én például random szeretnék egy mellettem örökre kitartó hűséges lányt találni (persze nem az a nagycsöcsű dekorált webkam előtt üldögélő "gamerlány" típura gondoltam, ezt tisztázzuk!) viszont ahoz meg ugye nem lehet egy helybe várni, és mivel én is az a fajta vagyok aki nemjár el otthonról és nem szeretek/tudok emberekkel beszélgetni (legalábbis ha 1-2 nél több emberről van szó vagy korombeliekről) ezért ez az ötlet tűnik jónak, elfogadhatónak. Ha lehet ne olyan stílusba válaszoljatok ahol lehordjátok a kérdezőt hogy csak dugni akarok stb, mert ez nem igaz, legalábbis az én esetemben biztos nem csak erre megyek ki. Szóval ha lehet a válaszokat normális, és ne paraszt, lenéző stílusba, de azért őszintén írjátok meg. Végülis, biztos vannak olyan lányok, akik szeretnek a gép előtt lenni, a másik kérdés, hogyan és hol lehetne elérni az ilyen embereket? Egy gamer csoportba benne vagyok, de természetesen a tükör előtt pózolgató alulöltözött, rendi bulizgatós lányokon kívűl nem sok mindent látni, már ha egyáltalán látni.. A páva srácokról meg inkább ne is beszéljünk..

2019. júl. 23. 16:01
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a nagy társaságot stb, ez ilyen.. nektek is van valami ami nem szerettek.. nekem erre van szükségem valakire aki mellettem van nem luxusra meg pénzre stb
2019. júl. 23. 20:21
 12/51 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy akaratod ellenére menj el bulizni. Vannak emberek, akik nem szeretnek, na puff, én se szeretek bulizni. Nem ez az emberek felé nyitás. Nem kell tömegbe menned ahhoz, hogy találkozz emberekkel. De ha nyitsz mások felé, ők is fognak feléd. És ki tudja, lehet, hogy barátnőt is találsz magadnak, amellett hogy kicsit javítasz magadon. Lehet, nem olyan lesz, amilyet most elképzelsz magadnak. Lehet, hogy szakítotok egy idő után, nem lehet megmondani. Ilyen az élet. Nem lehet biztosra menni. De te magad talán kicsit boldogabb leszel.
2019. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Hát, én csak egy valamitől lennék boldog, ha lenne mellettem valaki aki nem egy hűtlen kamus szar.. Bocsi, nem akarok lenézni senkit aki most írt vagy sértegetni, de egyszerűen nekem nem az az élet kell.. nem akarok barátokat eddig se voltak 18 évem alatt.. Nem akarom külön féle hülye programokkal jól érezni magam amivel a korombeliek, mint valami JB koncert vagy bulizgatás a diszkóba meg ilyesmi.. Nem akarok egy egész csapat tagja lenni, ha 2 emberrel vagyok akkor is végig ki vagyok rekesztve, szó szerint MEG SEM HALLANAK. Nekem egyetlen egy lány kell aki kitart mellettem csak én vagyok neki nem másokkal flörtölget stb... Nekem nem a luxury meg az egy éjszakás kaland kell :/ És hát ez full pozitív lány mellett se érezném jól magam, amíg ő mindent kipróbál meg a barátaival van (akikre még féltékeny is lennék+ végig félteném) addig én ugyan így egyedül.. Ezek után lehet meg se próbálom ezt a csoport témát se, inkább csak ülök itthon és várok a megfelelő alkalomra hogy vége legyen ennek az egész értelmetlen hülyeségnek...
2019. júl. 23. 22:27
 14/51 anonim ***** válasza:

Dude, neked barátok kellenek de nagyon gyorsan. Vagy társaság (nem tömeg).

Kismillió dolog van, amit tehetsz a helyzeted javításáért, de te csak otthon akarsz ülni és várni a csodára vagy a halálra? Emeld fel a segged és csinálj valamit! A csoport jó ötlet, legalább kommunikálnál azonos érdeklődési körű emberekkel. Lépj be már létező gamer csoportokba mert komolyan, neked kell a társaság, kezdesz bekattanni.

Ha rám hallgatsz elmész szakemberhez is. Beszélgetni. Nem kell félni attól se, ő is csak javítani akar a helyzeteden. Nem okés, ahogy most vagy ember.

2019. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:

A barátokról nincs jó tapasztalatom, most van egy, vele is csak interneten vagyunk, délutánonként. Csoda vagy halál, a csoda felejtős, én pedig had ne nyalizzak már azért hogy megkapjam a szeretetet ami mindenki másnak alap.. én nem akarok változni, nem akarok egy másik ember lenni és azt csinálni amit nem akarok stb.. :/ Csoportba sokan vannak az a gáz, oda meg hogy írjam ki hogy depressziós szerű emberekkel foglalkoznék, a nélkül hogy széttrolkodna az élettelenek hadosztálya? Sehogy.. Amúgy se szeretek sok ember előtt írni, főleg névvel/profilképpel (a profilon van rólam kép, lehet most nem az a profilkép de anyway..)

Szakember meg lényegtelen nem szerettem oda járni, vagyis nagyritka járok de oda is azért hogy ha esetleg elmegyek dolgozni (de nem 8 órásra) akkor tudjon segíteni hogy el tudjam viselni az embereket szorongás vagy gyűlölet érzés nélkül, so.. :D

2019. júl. 23. 23:02
 16/51 A kérdező kommentje:
Nem nekem való az élet, csak csalódás stb, maradjunk ennyibe.. Azért köszi a normális válaszokat :) Próbáltam már csoportot de az ég világon nem jött senki, azért gondoltam rákérdezek honnan lehetne embereket szerezni, de nem hiszem hogy csak úgy meg fogják találni a csoportot :/
2019. júl. 23. 23:02
 17/51 anonim ***** válasza:
Senki másnak nem alap a szeretet bárhogy úgy tűnik. Kivívják a személyiségükkel, a humorukkal, a kedvességükkel, a törődésükkel. Ha valaki ül mint egy darab fa, nem fogják automatikusan szeretni.
2019. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:

Ha ritkán jársz ne is várj csodád. Idő kell a javuláshoz.

Néha tennünk kell olyan dolgokat, amiken nem akarunk, hogy végeredményben jobb legyen az életünk.

Csoportba nem kell azt kiírni, hogy depressziósakat keresel :D Beszélgetésbe elegyedsz egy játékról, megkérdezed, csatlakozhatsz-e valakihez, leírod a véleményed, egyetértesz, nem értesz egyet...nem kell külön kiírni, hogy barátokat/barátnőt keresel :)

2019. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:

17-es de azok legalább családtól vagy barátoktól megkapják.. Én csak egy családtagtól, de neki is max teher vagyok.


18-as Ha akarnék se tudnék már barátnőt találni, amúgy is olyan vagyok akit "nagyon imádnak" aztán 2 perc alatt el is dobnak az emberek mint egy darabka szemetet. KB ennyit is érek. Egész életembe nem értettem minek születtem meg ebbe a világba.

2019. júl. 23. 23:14
 20/51 anonim ***** válasza:

Nem mindenki kap családtól. Ez van, vannak rossz családtagok. A barátoktól általában kiérdemeljük. Akkor szeretnek ha jófejek, kedvesek vagyunk.

Mindig tudsz javítani magadon. Válhatsz olyan emberré, akit szeretnek, akinek barátnője van. Magadnak kell az életed értelmét megtalálnod.

2019. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!