Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Visszahúzódó lányok/Gamer...

Visszahúzódó lányok/Gamer csoport?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez a kettő jó kombó lenne? Visszahúzódó srác vagyok, aki nem szereti a mai kis trendis kis szelfizgetést, bulizgatást, alulöltözött lányokat stb és ezzel nem is vagyok egyedül, mint srác. Arra gondoltam hogy egy gamer csoport máris egy közös dolog lenne, csak nem tudom erre hol lehetne szerezni embereket, és hogy a lányok is vevők lennének-e rá. Amúgy eleve nem egy olyan csoportot szerveztem ami kifejezetten arra megy ki hogy az ember fél nap alatt párt találjon mint valami szar társkereső, az már nekem erőltetett és ROSSZ lenne, én például random szeretnék egy mellettem örökre kitartó hűséges lányt találni (persze nem az a nagycsöcsű dekorált webkam előtt üldögélő "gamerlány" típura gondoltam, ezt tisztázzuk!) viszont ahoz meg ugye nem lehet egy helybe várni, és mivel én is az a fajta vagyok aki nemjár el otthonról és nem szeretek/tudok emberekkel beszélgetni (legalábbis ha 1-2 nél több emberről van szó vagy korombeliekről) ezért ez az ötlet tűnik jónak, elfogadhatónak. Ha lehet ne olyan stílusba válaszoljatok ahol lehordjátok a kérdezőt hogy csak dugni akarok stb, mert ez nem igaz, legalábbis az én esetemben biztos nem csak erre megyek ki. Szóval ha lehet a válaszokat normális, és ne paraszt, lenéző stílusba, de azért őszintén írjátok meg. Végülis, biztos vannak olyan lányok, akik szeretnek a gép előtt lenni, a másik kérdés, hogyan és hol lehetne elérni az ilyen embereket? Egy gamer csoportba benne vagyok, de természetesen a tükör előtt pózolgató alulöltözött, rendi bulizgatós lányokon kívűl nem sok mindent látni, már ha egyáltalán látni.. A páva srácokról meg inkább ne is beszéljünk..

2019. júl. 23. 16:01
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
Megtalálnám én szívesen, de sose jön össze semmi.. Nekem sok "feltételem" és elvárásom van, ami nem az hogy dolgozzon napi 8 órákat vagy elhanyagoljon meg műmellű dekorált legyen, sőt inkább az ellenkezője, ne legyen olyan mint a legtöbb.. De hát csoportokba nem tudok beilleszkedni, nem is igazán akarok, kontakt nincs, csak úgy bejelölni nem fogok senkit, Facebookon vagyok fent csak de hát amilyen pucsítás stb ott van.. Csak netes jöhet szóba, ismerkedés élőbe tuti nem menne.. Bár nem tudom mennyire tudnék 2perc alatt megbízni már egy lányba.. Nem hűségesek, hazudoznak elhanyagolnak, megcsalnak.. Amilyen a lányok többsége (90%minimum) nekem nem arra van szükségem, érted? :/
2019. júl. 23. 23:29
 22/51 anonim ***** válasza:

Akkor dolgozni kell ezen! Vizsgáld felül, miért ezek az elvárásaid, tényleg olyan fontosak? Tudsz engedni belőlük? Milyen lehet a lány számára? Ha végignézed, végiggondolod és ugyan azokkal az elvárásokkal jössz elő akkor is minden rendben! Semmi baj nincs az elvárásokkal! Viszont nem is szabad görcsösen kapaszkodni hozzájuk.

Pedig akarni kell. Akard azt a beilleszkedést. Akard azt a barátnőt. És tegyél érte! Ne add fel! Kezdj csoportokkal, amik érdekelnek, Facebookon vagy akárhol. Nem, nem fog menni egyről a kettőre, de a szocializálódás is olyan mint bármely más képesség. Gyakorolni kell, tanulni a hibákból és fejlődni. A visszautasításokat nem úgy felfogni, mint a világvége, mert a világvége nem fog ennyitől eljönni.

Nem kell két perc alatt megbízni senkiben, ki mondta? A bizalom is olyan, mit kifejlődik, idővel. De ismét: ehhez a lánnyal beszélgetni kell, megismerni, lássa, hogy megbízhat benned, te megbízhatsz benne.

A lányok többsége nem ilyen, főleg nem a 90%. Én is lány vagyok, ismerem a lányokat, ismerem a barátnőimet, osztálytársamat, magamat. Mindenhol azt nyomják le a torkodon hogy ha lány, akkor hazudik, ha divatos cuccokba jár megcsal, ha ilyen meg olyan a haja akkor egy utolsó ribi de ez nem igaz. Igen, vannak ilyen lányok. Igen, sokan is lehetnek egy helyen és ez azt a látszatot keltheti, hogy az összes lány egy utolsó bunkó. De ez nem igaz. Nem lehet egy nagy csoportra rámondani, hogy mindegyik, vagy legtöbb tagja ugyanolyan. A lányok is emberek, különbözőek. Van, aki szokott hazudni. Van, aki megcsalja a párját. De ott van az a nagy réteg mögöttük, akik igazat mondanak és hűségesek.

2019. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
Igen, az elvárásaim fontosak, bár senkinek se tetszik GYK-n is csak kapom a magamét, és a szép üzeneteket hogy öljem meg magam, amit mellékesen teljes mértékbe támogatok.. Beilleszkedni nem akarok de barátnőt igen, de nem olyat aki elhagy vagy megcsal.. És hiába ha lehet normális, nem szeretnék olyan barátnőt aki a barátaival (rossz esetbe fiukkal) foglalkozik meg bulizik meg kiöltözik.. Nem akarom hogy a barátnőmet akivel az utcán megyek megnézzék mert dekorált vagy kiöltözik.. én se öltözök ki, csak a szokásos gatya-ing kombó és ennyi, a hajamat se zselézem pedig ráférne.. Egyszerűen nem jön be.. Lehet hogy talán értem változna, ezt nem tudom.. De egyenlőre megismerkedni se tudnék senkivel mert nincs rá esélyem és BELEFÁRADTAM.. Túl sokat próbálkoztam és csalódtam folyamatosan mindenkibe, a bizalom szót se ismerem már, pedig tökre jó lenne végre valaki mellém akibe megbízhatok végre aki foglalkozik velem, aki lenne az életem értelme és fordítva.. De úgy látszik én nem vagyok annyira értékes, és ezt is sokan megmondták már.. Egy ideig jó ötletnek tűnt ez a csoport téma, gondoltam innen is érdekelne talán valakit, de már rájöttem hogy amit én mondok vagy akarok az úgy sem fog érdekelni senkit, és nekem nem lesz akkora szerencsém hogy egy lány életébe csak fele annyira fontos lennék mint nekem valaki.. pedig az életemet adtam volna valakiér, de ha a lányoknak az kell aki félmeztelenül pózolgat valami fos magyar rap zenére ami csak a pináról szól, hát nekem8 :D És az ilyenek nézik le a többi embert ... Na mindegy...
2019. júl. 23. 23:50
 24/51 anonim ***** válasza:

Eljut egyáltalán hozzád amit írok?

NEM

VAGY

ÉRTÉKTELEN

Csak kevés az önbecsülésed, nem tudsz szocializálódni és valószínűleg elég beszűkült környezetben nőttél fel. Egyik se olyan dolog, amit nem lehetne javítani. Egyik se olyan dolog, amit ne lehetne magad mögött hagyni. Egyik se olyan dolog, amitől kevésbé értékes lenne az életed. De tenni kell érte. Akár egy csoportot létrehozni és ott nyitni az emberek felé. Akár csoportba belépni. Akár játékban beszédbe elegyedni valakivel. Ha nem tudsz kommunikálni, nem lesz barátnőd. A kommunikáció egy kapcsolat alapja. "jaaaj akkor nem lesz barátnőm" DE LEHET csak tanulni kell. Megismerni az embereket.

És szerezned kell néhány barátot legalább. Élőt, neteset, bármilyet. Talán akkor megérted, hogy egy lánynak is jelenthetnek sokat a barátai. Talán akkor rájössz, hogy nem jó csak egy kapcsolatért élni.

2019. júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Hát, 1 ember bőven elég barátnak, az meg internetes. Nekem bőven elég, sőt.. A barátok, ez egy lánynál nekem beleférne ha van 1-2 barátnője, persze csak ha én vagyok az elsődleges neki és nem a barátnői, bulizástól meg isten ments.. Fiú barátok, na az meg már kizáró ok.. Hiába nyitok mondjuk emberek felé, ha lenne egy barátom akivel mondjuk elmehetnék ide-oda, hova mennék ami engem is érdekelne? Miért lenne attól barátnőm mert van egy barátom akivel ketten lennénk, mert nem szeretem a tömeget? Ebből kifolyólag ha ismerik egymást (az xy lány a srác haveromat) akkor máris van egy fiú barátja.. Érted az elképzelésem..? Nekem nem beleférő dolgok.. Gondolnom kell arra hogy ha lenne is mondjuk egy fiu barátja, de csak egy ami max beleférne, akkor is mikor találkozik vele folyton rájönne hogy mondjuk az az egyetlen egy fiu barát akit elfogadok, mennyibel jobb szorgosabb és értékesebb mint én.. Pozitív meg nem tudok, képtelen vagyok lenni, és nem is akarok. Ha fényezném magam akkor nem az énem hanem a hülye pozitivitásom és amit elértem az érdekelné az embereket, azt pedig nem akarom, valaki azért szeressen ami én vagyok, nem? Ne azért mert mondjuk van munkám meg pénzem.. Ofc ha lenne melóm és pénzem megvenném ami kéne, de nem ilyen luxury stuffokat meg xy százezres telefonokat meg ékszereket neki.. Remélem a lényeg lejött, de ha idegesen írok általába nem jön le a mondandóm..
2019. júl. 24. 00:09
 26/51 anonim ***** válasza:

Probléma 2.0: Soha nem leszel senki életében a legfontosabb. Lesznek fontosabb emberek nálad, lesznek fontosabb dolgok nálad. Képtelenség, hogy te legyél a legfontosabb. És ezt el kell fogadni. Nem várhatod el senkitől, hogy az egész élete körülötted forogjon, hisz rajtad kívül annyi minden más van a világon, azokat is meg kell tapasztalni. Nem várhatod el senkitől, hogy piócaként csüngjön rajtad. Ezt el kell fogadni. A barátnőd egy külön személy, egy ember, külön személyiséggel, emberekkel, akikkel törődik. És igen, van hogy nem veled fog törődni. De a világ nem foroghat körülötted.

És ez az egész a fiúbarátokkal...Csak mert van fiúbarátja nem fog egyből belészeretni. A legtöbb lánynak nincsenek is igazán mély baráti kapcsolatai fiúkkal csak haveri, abból meg ne várj sokat. Megértem, hogy félsz, mert mi van, ha megcsal. De el kell engedni ezt a félelmet, máskülönben minden élő percedet azzal emészted fel, hogy jajj, most mit csinál? Megcsal? Ránézett egy fiú a buszon?????? Engedd el. Túlságosan rágörcsölsz minden témára. Engedd, hogy élje a saját életét. Éld a saját életed. És éljétek együtt az életeteket.

Ha nincs hely, ami érdekelni, bővítsd az érdeklődési köröd. Próbálj ki új dolgokat. Ha félsz is az új közegtől, fogd fel úgy, hogy pár nap, hét, hónap múlva már megszokott leszel és bővítetted a tudástárad.

Próbáld leküzdeni a kisebbségi komplexusod. Nem, nem mindenki jobb nálad. Igen, van, aki jobb. De nem te vagy az emberiség legalja, hidd el. Csak azért, mert a barátnőd találkozik a barátoddal nem fogja egyből jobbnak és érdekesebbnek találni. Nem úgy működnek a lányok, hogy amint találnak egy fiút, aki kicsit jobb mint a barátjuk rárepülnek. Nem! Hülyeség!

2019. júl. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
Amit az elején írtál már el is vette a maradék kedvemet is és tudom hogy soha senkinek nem leszek olyan fontos, szóval nekem már csak egy kiút van ebből.. Engem már nem érdekel ez az egész élet, te is megmondtad, senkinek nem lehet az első... Szerintem inkább hagyjuk ezt a témát, ha lehetne letörölném a kérdést, én már úgy se fogok semmit csinálni az életembe, semmi értelme sincs.. Jó éjszakát :(
2019. júl. 24. 00:25
 28/51 anonim ***** válasza:
Nenenenene állj csak meg ott ahol vagy. Nem lehetsz az első, de ez nem azt jelenti, hogy nem lehetsz fontos. Nem körülötted forog a világ, de ez nem azt jelenti, hogy nem lehetsz értékes. Néha el kell fogadni, hogy nem lehetünk elsők. De ettől nem kell kevésbé élveznünk az életet, ennek nem kell bemocskolnia a boldogságunkat. Igen, a barátnőd néha elmegy vásárolni a barátnőivel...de utána az egész hétvégét veled tölti és jól érzitek magatokat. Igen, néha ír a fiú barátjának...két hozzád intézett telefonhívás között. Igen, elutazik meglátogatni a családját, a barátait....ahol elmondhatja hogy milyen aranyos barátja van. Az éremnek két oldala van.
2019. júl. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Ja persze, próbálod szépíteni, de ha (és ha te vagy a lány válaszoló) a barátod írkálna egy lánnyal azt már te se néznéd jó szemmel.. Hát én kicsit se! Ha más fontosabb mint én akkor legyen azzal.. Már nem mint ha lenne esélyem barátnőre.. De igy talán nem is kell és az életem se, mert igy meg nem ér semmit.. Kezd nem is érdekelni, régen elfogadtam a sorsomat, aztán lett valaki akitől ugyan úgy a nagy semmit kaptam ezek szerint, de mostmár tudom hogy mit kell tennem, nekem nincs olyan hogy "jövő". Igy nem.
2019. júl. 24. 00:31
 30/51 anonim ***** válasza:

Azt számba se véve, hogy az, hogy ki a legfontosabb időszerű. Amíg a barátnőd veled van, te vagy a legfontosabb. Amikor a családjával, ők. Lehetsz te a legfontosabb, de nem mindig.

A fenébe is kb. két óráig nekem te voltál a legfontosabb, ne fulladj már bele az önsajnálatodba mert nem tudok úszni.

2019. júl. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!