Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Visszahúzódó lányok/Gamer...

Visszahúzódó lányok/Gamer csoport?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez a kettő jó kombó lenne? Visszahúzódó srác vagyok, aki nem szereti a mai kis trendis kis szelfizgetést, bulizgatást, alulöltözött lányokat stb és ezzel nem is vagyok egyedül, mint srác. Arra gondoltam hogy egy gamer csoport máris egy közös dolog lenne, csak nem tudom erre hol lehetne szerezni embereket, és hogy a lányok is vevők lennének-e rá. Amúgy eleve nem egy olyan csoportot szerveztem ami kifejezetten arra megy ki hogy az ember fél nap alatt párt találjon mint valami szar társkereső, az már nekem erőltetett és ROSSZ lenne, én például random szeretnék egy mellettem örökre kitartó hűséges lányt találni (persze nem az a nagycsöcsű dekorált webkam előtt üldögélő "gamerlány" típura gondoltam, ezt tisztázzuk!) viszont ahoz meg ugye nem lehet egy helybe várni, és mivel én is az a fajta vagyok aki nemjár el otthonról és nem szeretek/tudok emberekkel beszélgetni (legalábbis ha 1-2 nél több emberről van szó vagy korombeliekről) ezért ez az ötlet tűnik jónak, elfogadhatónak. Ha lehet ne olyan stílusba válaszoljatok ahol lehordjátok a kérdezőt hogy csak dugni akarok stb, mert ez nem igaz, legalábbis az én esetemben biztos nem csak erre megyek ki. Szóval ha lehet a válaszokat normális, és ne paraszt, lenéző stílusba, de azért őszintén írjátok meg. Végülis, biztos vannak olyan lányok, akik szeretnek a gép előtt lenni, a másik kérdés, hogyan és hol lehetne elérni az ilyen embereket? Egy gamer csoportba benne vagyok, de természetesen a tükör előtt pózolgató alulöltözött, rendi bulizgatós lányokon kívűl nem sok mindent látni, már ha egyáltalán látni.. A páva srácokról meg inkább ne is beszéljünk..

2019. júl. 23. 16:01
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
A privátosokkal meg ne foglalkozz, azok akkor is a halálodat kívánják ha a rossz féle süteményt szereted.
2019. júl. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
Hát nekem más élet értelem nem kell, csak valaki aki szeret akiért én is megtehetek mindent aki egy életen át kitart mellettem elfogad ahogy vagyok stb stb.. Amúgy BP, de ha megrugdosol akkor legyél szíves gyomorszájon hogy fájjon :D Gondoltam már rá hogy jól elveretem magam :'D
2019. júl. 24. 01:25
 43/51 anonim ***** válasza:
Cool cool, akkor ha ez az értelme...gyerünk csináljunk valamit a cél eléréséhez. Nehéz úgy célba jutni ha elgáncsoljuk magunkat a startnál.
2019. júl. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:
Nem, nem próbálom meg, minek? Ahogy te is mondtad, ha én nem lehetek senki életébe a leg fontosabb és az élete értelme se, akkor mégis minek ha én nem érek annyit? Szarok bele az egészbe mostmár, nekem ez jutott, de én nem a megszokást választom, hanem a másikat.. 2 opció közül egyik se jön be, így marad a saját megoldásom. Azért köszi..
2019. júl. 24. 01:34
 45/51 anonim ***** válasza:
Annyit kell csinálnod, hogy leszállsz a magas lóról és elfogadod hogy NÉHA nem te vagy az univerzum középpontja. Nem nehéz, hidd el nekem.
2019. júl. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
Most beképzeltnek hiszel? Azért mert az életbe először fontos akarok lenni valakinek? Köszi a nagy semmit. Szia.
2019. júl. 24. 01:40
 47/51 anonim ***** válasza:
Lehetsz fontos valakinek. Nem ezt mondtam. Pont az ellenkezőjét mondtam. De nem várhatod el hogy a másik ember körülötted forogjon mindig, minden körülmény között, 0-24. Ha erre rájössz, elfogadod, máris nem tűnik olyan nagyon ijesztőnek, hogy "nem leszek az első senkinek". Ja. Csak az első és feledik. Tragédia. Ne sértődj be itt nekem kérlek szépen.
2019. júl. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Lenyűgöző és minőségi kamu kérdés kedves "Kérdező".
2019. júl. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
Igen, kamu... Hülyegyerek. Na pont az ilyenek véleménye nem érdekel. Bár mostmár talán semminek se kéne
2019. júl. 24. 06:41
 50/51 anonim ***** válasza:

Visszahúzódó vagyok, gamer, otthon ülő típus, de nem vagyok benne ilyen jellegű ismerkedős csoportokban/nem jönnék össze másik otthonülő gamerrel.


Mi lenne a közös program, játék együtt? Én magamba, vagy max ismeretlenekkel szeretek játszani. Amúgy meg csak veszekedés alap lenne a közös játék, főleg ha bénább az illető nálam. Pl közös LoL-ozás..el bírom képzelni mennyire felbaxxna.

Eljátszadozok magamban. Inkább más személyiségű emberrel jönnék össze, aki "kirángatna otthonról"...akivel el lehetne menni kirándulgatni, fürdőkbe, hasonló programokra.

Mi a jó abban ha ketten ülünk itthon?

Rövid idő után az agyamra menne.

2019. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!